Sayfa 980/997 İlkİlk ... 480880930970978979980981982990 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 7,833 - 7,840 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    aktif bono mevduat karşılığı 16,04. gecelik işlediği için istediğin zaman parayı çek.kısa vade tl mi burada tutuyorum. piyasada daha yüksek bir oran yok.
    aktifte 500k tl tutmak bana biraz riskli geliyor...fiba iyi oran veren ufak bankalar arasında bana en çok güven vereni açıkçası...sahibinden dolayı sanırım

2.  Alıntı Originally Posted by rugankundura Yazıyı Oku
    aktifte 500k tl tutmak bana biraz riskli geliyor...fiba iyi oran veren ufak bankalar arasında bana en çok güven vereni açıkçası...sahibinden dolayı sanırım
    ben aktifte 80k tl tutuyorum,miktar az olduğu için bana göre sorun yok.

3.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    aktif bono mevduat karşılığı 16,04. gecelik işlediği için istediğin zaman parayı çek.kısa vade tl mi burada tutuyorum. piyasada daha yüksek bir oran yok.
    Alemsin powerpc , TL yi yerden yere vuruyorsun, oran beğenmiyorsun ( %30 istiyorsun) eyvallah !! Diğer taraftan da Reisin kayığından inmiyorsun. Sabah- akşam AKTİF sin maşaallah !! İşini biliyorsun diyeceğim ama diyemiyorum. İşini bilenler buralarda vakit geçirmiyorlar biliyorsun. Başka projeler ve getirileri var. Her şeye rağmen seni okumayı seviyorum.

4. Bugün şekeri zorladım. 15 istedim ama olmaz dediler. en son 14,65 veririz dediler. Ben de powerpc den huy edindim ya artık oran beğenmiyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Bugün şekeri zorladım. 15 istedim ama olmaz dediler. en son 14,65 veririz dediler. Ben de powerpc den huy edindim ya artık oran beğenmiyorum.
    bağladınız mı?

2 yıllık tam gaz.13.80 i gördü.bence faiz ve dolarda yükseliş olacak.hemen baglamayin.

7.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Alemsin powerpc , TL yi yerden yere vuruyorsun, oran beğenmiyorsun ( %30 istiyorsun) eyvallah !! Diğer taraftan da Reisin kayığından inmiyorsun. Sabah- akşam AKTİF sin maşaallah !! İşini biliyorsun diyeceğim ama diyemiyorum. İşini bilenler buralarda vakit geçirmiyorlar biliyorsun. Başka projeler ve getirileri var. Her şeye rağmen seni okumayı seviyorum.
    haha,ben o parayı dolar almak için tutuyorum. yani ikimizin amacı aynı değil. ben işimi bilirim sen kafanı yorma.

8.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    powerpc benim aktifle ilgili yazılarıma "aktifle işim olmaz" diye cevap verirken benden çok daha aktifin reklamını yapıyor olması bence yatırımcı psikolojisini gösterir nitelikte. paranın yandaşı vb si olmaz.

Sayfa 980/997 İlkİlk ... 480880930970978979980981982990 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •