Sayfa 984/1002 İlkİlk ... 484884934974982983984985986994 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 7,865 - 7,872 arası.

Konu: Viop XLVIII

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    powell altının sterlin euronun anasını belledi
    Sağolsun powell altın almamı sağlıyor

2. Yarin yine arti acariz. Sonra boa satar 5350 getirir endeksi. Artik orada karar verirler tipki bugun 5400 de yaptiklari gibi. Bana kalirsa yarin 5350- 5450 arasi bir gun olur.5350 altina salkmalar da olabilir. Isc izlenmeli yarin.

3.  Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    hocam fonun yaptığı işi ben zaten yapıyorum. pek fon almıyorum. ama bana sorarsanız ekran haber grafik vs takip etmeyen arkadaşlar için çok iyi. besten zaten iyi.

bana en büyük faydası trade arzusunu dizginliyor. 100 lira ne olmuş diye bakıyorum. pusula gibi.

4.  Alıntı Originally Posted by mehdaoui Yazıyı Oku
    Yarin yine arti acariz. Sonra boa satar 5350 getirir endeksi. Artik orada karar verirler tipki bugun 5400 de yaptiklari gibi. Bana kalirsa yarin 5350- 5450 arasi bir gun olur.5350 altina salkmalar da olabilir. Isc izlenmeli yarin.
    Yabancı hafif hafif siyasete göre pozisyon alıyor gibi.

5.  Alıntı Originally Posted by Economics Yazıyı Oku
    Yabancı hafif hafif siyasete göre pozisyon alıyor gibi.
    Yabanci pek kalmadi, kalanlarda 3000-4500 araliginda satip dolara gecmeyi planliyordu ama hukumet 5000 alti yok deyince omlarda oyunda kaldilar. Her firsatta satip dolara gecip gelecek yeni hukumetle yuksekten dolar bozup borsayi dusukten almak onlar icin en iyi strateji.Bir ralli olmasini beklememek lazim.

6. Foreks oynayanlar nasdaq guzel yerde 12000 - 12200 den alinmali.

7. Piyasa Gündem ✰
    @PiyasaTurkiye
    ·
    4s
    ��CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek: "Örneğin 20 bakanlık olacak. 6 bakanlık 6 partiye verilecek.

Bizim için oy oranı falan önemli değil. Kalan 14 bakanlık partilerin seçim sonucu çıkardığı milletvekili sayısına göre verilecek."

Şimdi bugun Meral hanımın suratı neden asık deniliyordu kendinizi onun yerine koyun ,
    masada 4 partinin toplam alacağı oy %4 geçmez.
    cumhurbaşkanlığı yardımcılığ vermişin bakanlık vermişin e yarın öbürsü gün HDP ile konuşulur demeye başlandı peki onlarlada anlaşırsan HDP demezmi bize hangi bakanlığı vericeksiniz diye .
    Eğer yukardaki yöneticinin anlattığı gibi ise bu iş boktan bir planlama olmuş.
    FORMASYON AVCISI -53

8. Piyasa Gündem ✰
    @PiyasaTurkiye
    ·
    22s
    ��Millet İttifakı Bildirisi: Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş, Sayın Cumhurbaşkanı tarafından uygun görülen zamanda ve görev tanımıyla Cumhurbaşkanı Yardımcısı olarak atanacaktır.

Deva,doğru yol,saadet biz bu başkanlarla aynı yetkide olamayız diyip karşı çıkmışlar ve madde işaretlediğim gibi geçmiş.Bence bu masada Kılıçdaroğlunun koyması gereken ağırlığı Meral hanım koymaya çalışmış ama yalnız kalmış nedeni K.K ve partisnin Cumhurbaşkanlığı sevdası , olaylar gün yüzüne çıktıkça kokular gelmeye başladı bu yüzden süreç zor .İyi yönetilmeli
    FORMASYON AVCISI -53

Sayfa 984/1002 İlkİlk ... 484884934974982983984985986994 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •