Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

Oylayan
344. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Balon 1 yıl içinde patlayacaktır, nakitte fırsat beklenmelidir

102 29.65%
  • dolar bu fiyatlarda iken, yatırım yapmak mantıklı

23 6.69%
  • faizler insin, şimdi almak mantıklı değil

21 6.10%
  • ömür boyu alacak param olmayacak

16 4.65%
  • Kira çarpanlarının uçtuğu ortamlarda ev almak doğru değildir, beklenmelidir.

130 37.79%
  • İstanbul gibi metropollerde gayrimenkül yatırımı her zaman karlı bir iş olacaktır.

52 15.12%
Sayfa 990/1014 İlkİlk ... 4908909409809889899909919921000 ... SonSon
Arama sonucu : 8108 madde; 7,913 - 7,920 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

Alıntı Originally Posted by Gunnar Yazıyı Oku
    Kusura bakmayın arkadaşlar ama bu konuya yazanların çoğunun psikolojisinden şüphe ediyorum. İşiniz gücünüz yok mu?
    İyi de foruma yazan olmasa sen ne okuyacaksın.Forumun adı şu anda ev almak doğru bir yatırım mı.Biz de değil diye yazıyoruz.Siz de zamanıdır alın diye yazın.Bu foruma türkiye de süt üretiminin geleceği hakkıında mı yazacaktık.Anlamadım eleştirinizi.E biz yazmaya yazıyoruz da bu forumda onlarca değişik sayfa ve topik var siz niye gelip burayı okuyorsunuz:

Ama sıkılanlar için tavuk çiftliği kurmak maliyeti ve gerekenler diye topik bile açmış arkadaşlar ne yapacaksınız ev muhabbetini bu topiği emlakla ilgilenen arkadaşlar takip etsin di mi))))) Ama gunnar arkadaş şimdi gidip oraya da böyle topik mi olur ne saçma konu bu aklınızla zorunuz mu var falan diye yazar o da ordakilere ayıp olur.Şimdi size ne tavsiye versem bilemedim.Belki tetra arkadaşın bir fikri vardır ona mı danışsak.

Bakin ornegin bende Dap lanan beton beyinlerin psikilojisini merak ediyorum

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by Gunnar Yazıyı Oku
    Kusura bakmayın arkadaşlar ama bu konuya yazanların çoğunun psikolojisinden şüphe ediyorum. İşiniz gücünüz yok mu?
    iyi guldum tesekkur ederim

Allahta sizi guldursun

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by hisar06 Yazıyı Oku
    2011 yılında SATILIK ilanı astığım Didim deki müstakil dublebks evimi ( 350 m2 bahçeli.) tam 2 yıl satamadım. 2 yıl içinde hem internette hem balkonlarda sahibinden satılık yazmasına rağmen sadece 40 kişi fiyat sordu. Evi gezen ise 8 kişi.

Sonra 2013 kasım ayında bir emlakçı ile samimiyet kurmuştuk ( hemşehri dalgası ) ,adam '' Abi sen bu evi son kaça vermeyi kafaya koydun '' dedi. Aynı ayarda aynı mahallede 280 bine satıldı, ben 250 ye razıyım dedim. ''peki sana en çok hangi teklif geldi '' dedi.
    185 dedim. İlk müşteri de bana haber ver dedi. Bir hafta sonra bir otomobilde 2 çocuklu ve 3 köpekli bir aile geldi.Evi gezdi, beğendi. Evin önü bomboş açıklık olması köpekleri için idealmiş. Pazarlıkla en son 225 verdiler. Ben de emlakçının oyunu ile -Arkadaşım zaten 245 veren var ama düşüneyim dedim, adam haber bekliyor. 250 den aşağı olmaz dedim. Bu arada emlakçıyı da sms ile çağırdım. Adamlara bahçede mangal da yaptık ( öğle yemeği için başlamıştık zaten ) Emlakçı 245 veren müşteri kılığında geldi, başladı bana dil dökmeye ( numaradan ) Ben de '' kardeşim burada müşteri varken ayıp oluyor, onlar baksın, karar versin, seninle sonra görüşelim '' dedim. Adam yaklaştı ve 250 veririm ama 200 peşin tapuda, kalanı evi boşalttığınızda dedi. Pazarlık bitti.
    vay o. c. vay

butun bu emlakcilari alev makinesiyle yakacaksin

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by brsci Yazıyı Oku
    Adam pahalı almış ama şimdi 3 e katlamıştır orası.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    haberin yok galiba TR de emlak krizi var

Ayni fiyata satsa sansli sayilir

Ahmetg Guest
    Istanbulda 126 tane AVM varmis

126? Vay anasini

https://forum.donanimhaber.com/istan...det--114705993

Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    iyi guldum tesekkur ederim

Allahta sizi guldursun
    Ya neye gülüyorsun.Adam şaka maka forumun müdavimlerine aklınızdan zorunuz var diyor.E siz de baya bir müdavim sayılırsınız.Ben yıllardır bu forumda okurum yazılarınızı ))))))

Sayfa 990/1014 İlkİlk ... 4908909409809889899909919921000 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •