Sayfa 990/999 İlkİlk ... 490890940980988989990991992 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 7,913 - 7,920 arası.

Konu: Viop - XXI

1.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    türk telekom davasına odaklan.. lübnanlılara nasıl satıldığına..
    Odaklan odaklan... telekomu almak için gelen lübnanlıya 500 milyon dolar kredi veren iş bankasına odaklan... ama bak buna kesin odaklan... yurtiçi sermayeyle adamlar telekomu satın aldı..

komedi.. ülkede o kadar problemli alan ve konu varken iş bankasına kafayı takmışlar malum zihniyet.. ki bu banka ve işlemleri kanun önünde yıllardır şeffaf biçimde durmaya devam ediyor, defterleri açık ve inceleniyor..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

adam sandım cevap yazdım
    Son düzenleme : ayhan53; 26-07-2020 saat: 13:38.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    türk telekom davasına odaklan.. lübnanlılara nasıl satıldığına..
    siyasi davranıyorsun.... akp pislik derken .... diğer taraf akkaşık demeye çalışıyorsun..... çok yanlış..

ben her iki tarafdada amacın rant olduğunu belirtiyorum...

her iki tarafda suçlu.... sense biz harikayız modundasın

konu iş bankasından tt koma nasıl geçti... ordada suçlu olan suçlu burdada suçlu olan suçlu...

Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Odaklan odaklan... telekomu almak için gelen lübnanlıya 500 milyon dolar kredi veren iş bankasına odaklan... ama bak buna kesin odaklan... yurtiçi sermayeyle adamlar telekomu satın aldı..
    https://www.birgun.net/haber/bir-vat...soygunu-228902

öğren..baskı neticesinde verilen kredileri öğren.. iktidarı temize çıkarmaya çalışma..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    o kredilerin toplamı 500 milyon olsaydı keşke 5 milyar doalr iyi odaklan yönetim kurtlunda kimler vardı telekomun
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    komedi.. ülkede o kadar problemli alan ve konu varken iş bankasına kafayı takmışlar malum zihniyet.. ki bu banka ve işlemleri kanun önünde yıllardır şeffa biçimde durmaya devam ediyor, defterleri açık ve inceleniyor..
    Başka problemlere odaklanıp, bu tür problemleri gözardı edip halı altına mı süpüreyim... yok ya... adama bak.. şeffafmış...
    Ziraat bankası da yasa önünde şeffaf... git bak..
    Keza thy de şeffaf yasa önünde...
    Borsa işini bıraktım. Foruma öylesine yazıyorum, sakın kaale almayın.

Alıntı Originally Posted by bedo Yazıyı Oku
    siyasi davranıyorsun.... akp pislik derken .... diğer taraf akkaşık demeye çalışıyorsun..... çok yanlış..

ben her iki tarafdada amacın rant olduğunu belirtiyorum...

her iki tarafda suçlu.... sense biz harikayız modundasın

konu iş bankasından tt koma nasıl geçti... ordada suçlu olan suçlu burdada suçlu olan suçlu...
    17 yıldır kanun bu şirketleri didik didik inceliyor.. suç varsa cezası verilir.. sen raat ol.. ama amacın başkaysa bilemem.. kanunun eksiksiz çalışması için çabala.. vergi hassasiyeti göster ve vergi olarak toplanan 2.5 trilyon doların akıbetini merak et mesela.. yapacak çok şey var..

Sayfa 990/999 İlkİlk ... 490890940980988989990991992 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •