Sayfa 998/1002 İlkİlk ... 4988989489889969979989991000 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 7,977 - 7,984 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIII

1.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Merkez Bankası Başkanı'ndan enflasyon açıklaması: Yüzde 5 hedefine ulaşıncaya kadar tüm araçları kullanacağız
    Haberler.com / Mesut Şahin - Haberler | Ekonomi 26 Kasım 2021 Cuma 11:00
    Eyi de beni neye alıntıliyon? )

Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Eyi de beni neye alıntıliyon? )
    Slm verdiysek.!!
    Borçlumu olduk.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    AKP’li başkan ve korumaları işçileri dövdü iddiası… Hastanelik olan işçi yaşananları SÖZCÜ’ye anlattı

Ağrı'nın AKP'li Belediye Başkanı Savcı Sayan'ın TOKİ inşaatının yanındaki belediyeye ait yolun, kamyonlar tarafından kullanıldığı gerekçesiyle, inşaatta çalışan işçileri dövdüğü iddia edildi. Darp edilen işçi Vesim Atılmış, yaşadıklarını anlattı. SÖZCÜ'ye konuşan Atılmış, "Belediye başkanı şantiyeye geldi. Bir şeyler sordu, ben de insan gibi cevap verdim. Ondan sonra yanındaki korumaları bana saldırdı. Belediye başkanı da bizim formenimize saldırdı, birer tokat vurdu" dedi.

https://www.sozcu.com.tr/2021/gundem...=sol_surmanset
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

4. Bugün Venezuellanın hikayesini izledim. Aynı bizim gibi 2010 yılında 10000 dolares milli gelire ulaşılmış. Petrol gelirine güvenip yerli milli sanayi falan terkedilmiş, popülist politikalar falan derkende topu dikmişler. Bizim onlardan avantajımız Avrupaya yakınlıgımız oyle buyuk bi kriz içine girersek 8milyon mülteciye bi o kadar da eklenecek kendi vatandaşımızı eklersek bu kadar buyuk bir göç dalgasına engel olmak için Avrupa bir şekilde yardım etmek zorunda kalır işler Venezuela boyutuna gelmez diye dusunuyorum

5.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Slm verdiysek.!!
    Borçlumu olduk.!!
    Ve Aleyna aleyküm selaaammmm

6.  Alıntı Originally Posted by NETWORKCAN Yazıyı Oku
    Bugün Venezuellanın hikayesini izledim. Aynı bizim gibi 2010 yılında 10000 dolares milli gelire ulaşılmış. Petrol gelirine güvenip yerli milli sanayi falan terkedilmiş, popülist politikalar falan derkende topu dikmişler. Bizim onlardan avantajımız Avrupaya yakınlıgımız oyle buyuk bi kriz içine girersek 8milyon mülteciye bi o kadar da eklenecek kendi vatandaşımızı eklersek bu kadar buyuk bir göç dalgasına engel olmak için Avrupa bir şekilde yardım etmek zorunda kalır işler Venezuela boyutuna gelmez diye dusunuyorum
    Abi denizden Giden tekneleri denizaltı dalga yaratıp batırıyo
    Dikkat et tüm tekneler batıyor
    Tabi sen denizaltıyı görmüyorsun ) haliyle

Kara gecisinde de , insan boyunda kopeklere parcalattiriyomuş sınırda
    Anca havayolu diğerleri ölüm yolu

Evropanin yardimci olacağını düşünmüyorum Zaten orda da işler kel

7. Onların ırkçılık falan genlerinde var 5-10bin mülteciden bile ödleri kopuyor. Elleri mahkum olur bizi sevdiklerinden değil tabi

8.  Alıntı Originally Posted by NETWORKCAN Yazıyı Oku
    Bugün Venezuellanın hikayesini izledim. Aynı bizim gibi 2010 yılında 10000 dolares milli gelire ulaşılmış. Petrol gelirine güvenip yerli milli sanayi falan terkedilmiş, popülist politikalar falan derkende topu dikmişler. Bizim onlardan avantajımız Avrupaya yakınlıgımız oyle buyuk bi kriz içine girersek 8milyon mülteciye bi o kadar da eklenecek kendi vatandaşımızı eklersek bu kadar buyuk bir göç dalgasına engel olmak için Avrupa bir şekilde yardım etmek zorunda kalır işler Venezuela boyutuna gelmez diye dusunuyorum
    işin ilginci 1950'lerin başında adamlar fert başına milli gelir sıralamasında dünya 4. süymüş...

Sayfa 998/1002 İlkİlk ... 4988989489889969979989991000 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •