Special Days Image
Sayfa 53/804 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 417 - 424 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Sn borsa tilkisi Grafikler için teşekkürler, üst çizgisini başlangıç noktası 601 olmalı verdiği temettüler rakamı o seviyeye çekti. Sizde hala 661 olarak görünüyor sanırım 3 yıl öncesi zirvesi. Saygılar Ytd.
    V SİNİ TAMAMLASA güzel olurdu..tabi buda bir şeyin hazırlığı olur mu olmaz mı göreceğiz..Bakalım bilançoda ne gibi güzellikler sunacak bize..

2. Petrole bagli harekete devam..6.7 de dibi isaretlemise benziyor..ytdegildir

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

para girişi

para çıkışı

Seans sonu son iki saat 30ar dakikalık periyot..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. genelde forumda bu tip hisselerde sessizlik hayra alamet olur ama bu kadar dusuk seviyelerde gezinirken ve bunu kalici hale getirmisken insan buyuklerden/bilenlerden bir yorum bekliyor. bildigim kadariyla hala buhur25 hissesi. Bu kadar kotu performansi hakediyor mu? Dustukce aliyorum ama geri donus isareti hala daha yok gibi,

Alıntı Originally Posted by sabuncu Yazıyı Oku
    genelde forumda bu tip hisselerde sessizlik hayra alamet olur ama bu kadar dusuk seviyelerde gezinirken ve bunu kalici hale getirmisken insan buyuklerden/bilenlerden bir yorum bekliyor. bildigim kadariyla hala buhur25 hissesi. Bu kadar kotu performansi hakediyor mu? Dustukce aliyorum ama geri donus isareti hala daha yok gibi,
    Bu hissede 3. Yıldayim Sn sabuncu işte düşüşlerı siz düşünün %36 lik bir düşüş, daha öncesinde %41 düşüş yasamisligim var. Fakat yabancı oranında bu düşüşler oranında çok az çıkış gozlemledim. Hammadde maliyetleri etkileyen faktör. Artan Petrol fiyatıni bu düşüşlerde absorme ettiğini düşünüyorum. Sn Human 69x civarında bir rakama düşeceğini söylemişti forumda, 760 in altına düştüğünde alımlarımi bu yüzden durdurup onun yazdığı rakamın altında daha fazla lot alma şansı yarattı. Ama yinede piyasa ne getirir bilinmez. Yatırım tavsiyesi değildir.

7. ben de saglam ve uzun vadeli hisse diyerek girdim. 8,47 ile alimlara basladim hatta 8,85 lerde bile alislarim oldu hisseye uzun vadeli guvenimden dolayi. En son alim 6,78 Fakat sanirim ters bir zamanda yakalandik. Bazen boyle hisselerde cikis yapmaya karar veren buyuk fonlar yuzunden zamansiz ve tam olarak dayanagi olmayan dususler olabiliyor. ben de acaba bu tip bir hareketlilik var diye dusundum ama duzenli olarak dusuyor olmasi beni biraz endiselendirdi acikcasi. uzun vadeli yukselen trendi kirilirsa diye endiselerim var. Bu durumda ciddi bir problem var demektir ama faaliyetlerde bu tip bir ciddi daralma ya da risk yok. bilemedim...

8. bence kritik zaman 27 kasımdaki halkbank davası , bu işe çok atıf yapılmaya başlandı zaman yaklaştıkça....
    finans piyasaları tetikte olmaya devam edecektir o tarihe kadar....

şu an için kritik göstergem o tarihe kadar vize olayı çözüme ulaşsın çözüme ulaşmazsa 27 kasım için benim için risk taşır..

Sayfa 53/804 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •