Sayfa 426/1006 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476526926 ... SonSon
Arama sonucu : 8043 madde; 3,401 - 3,408 arası.

Konu: Vob 24

1.  Alıntı Originally Posted by Terazi Yazıyı Oku
    101 binin üstünde kalması yarın için olumlu olduğunu düşünüyorum. Belki olumlu bir haber gelecektir.ytd
    yahu bi dur bu gece bari rahat uyku cekelim,agiz tatiyla peş peşe 2 gün üst üste düşüş olmuycak mi

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

2.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    Romanya'daki ABD üslerinden bazı birliklerin Bulgaristan'a kaydırıldığı, Bulgaristan'a giren ABD askerlerinin ise Türkiye sınırına doğru ilerlediği öne sürüldü.

Aydınlık’ın askeri kaynaklara dayanarak verdiği habere göre, Romanya’dan Bulgaristan’a giren ABD askerleri, konvoy halinde Bulgaristan’ın Türkiye sınırına doğru ilerliyor. Zaten ABD, son bir yılda Romanya ve Bulgaristan'daki askeri varlığını artırmaya başlamıştı. ABD, en büyük asker ve malzeme sevkıyatını da bu yılın şubat ayında yapmış, Novo Selo askeri üssüne yeni birlikler yerleştirmişti.

Bulgaristan Savunma Bakanlığı, bu sevkıyatla ilgili, 120 ABD askerinin hâlihazırda üste bulunduğunu, 80 tankın ve yüzlerce silahlı savaş aracının daha askeri üsse ulaşacağını duyurmuştu.
    Hocam bu mesajinizda verilmek istenen mesaj nedir anlam veremedim

3.  Alıntı Originally Posted by tyler001 Yazıyı Oku
    Abi bu pastada değişen bişey yok bizim küçük yatırımcı hala şort mu yani? Kimse satmamış mı? Yahu hadi ben neyse zararım külli satmıyorum....Siz niye satmıyosunuz da....EEE pala dipten yüzde 2 geri alıyor ondan sonra....

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Düzce
    Gönderi
    2,749

usdtry

rahat bırakın benim stres topumu yaw.

bu gece eğlence olur kesin ama randevum var..

mazutu fullemeye başladım

neyse ben yokken fazla tokatlamayın daha kabeye yollucaz fayiz parasıylan ahahahaha
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

Alıntı Originally Posted by Ramcomen Yazıyı Oku
    Hocam bu mesajinizda verilmek istenen mesaj nedir anlam veremedim
    ülke ile alakalı haberleri mümkün oldukça hep paylaşırım muhakkak birilerinin ilgisini çeker. buda onun gibi bir şey uzmanı derki abd hinlik düşünüyor meraklısı derki oleyyy savaşmı çıkacak short zamanı umursamazına görede amann ne olursa olsun banane. siz artık nasıl düşünüyorsanız

not: benim düşüncemide merak ediyorsanız bir şeyler düşünülüyor ama daha zamanına çok var.

sahi kubbeyi dikecekler nerde yahu

bari kubbeti doğru dikin be
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

Sayfa 426/1006 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476526926 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •