Sayfa 9/782 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon
Arama sonucu : 6250 madde; 65 - 72 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1. Yaw genel kurulda ne diyeceksinizde bu adamlar utanip sikilacak bunlar cift kasarli ayrica burada konusanlar orada hic konusmaz gecmis deneyimler ortada ,captainfx senin sipek veya sipekle baglantili oldugunu ve iyi niyetsiz konustugunu tahmin ediyorum bu 45 gun lafi saibeli

2. burada birbirinize küfürleşeceğinize gelin kurula artık kim varsa önümüzde muhattap, onlara saydıralım

3. benden paso,
    TC tarihinin en soysuz hırsızıyla baş edemeyeceğim,
    bu dünyada yapacak bişey yok ama öbür tarafta hesabını sorarım

4.  Alıntı Originally Posted by investor2014 Yazıyı Oku
    burada birbirinize küfürleşeceğinize gelin kurula artık kim varsa önümüzde muhattap, onlara saydıralım
    genel kurulda avni olmaz , kurulda kimse saydıramaz ayrıca saydirsa ne olur zaten şirket çalışanları orada muhatap olur genel kurul formalitenin yerine gelmesi haydari de öyle yazmış herhal sana yazmış investor ne geçen zamanı ne de para kaybını telafi eder bu söylediğin bizi hic bir yere goturmez bak git dedi dersin ayrıca burada yazanları orada gerçekten taniyacagimi bilsem gelirim ama kimse nickini söylemez insanları tanıyorum buradaki saydirdiklarim haklı ve açık nedenlere dayalı yoksa oylesine konuşmam

5. bende pes etmek üzereyim ama en azından zararsız verelim diye bekliyorum artık para kazanmayı geçtim.y.t.d.

SNGYO Konsolide 2016/12 Aylık DÖNEM ZARARI: -54.846.914 TL

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    SNGYO Konsolide 2016/12 Aylık DÖNEM ZARARI: -54.846.914 TL
    zarar hep zarar hep zarar yine zarar en fazla satış olduğu donemde de zarar bitmek bilmez azalmayan tersine artan zarar herkese geçmiş olsun

8. borsa tarihindeki en kaymaklı en tereyağından kıl çeker gibi dolandırıcılıklarından biri bu hadise. fenomen...

Sayfa 9/782 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •