Sayfa 949/1006 İlkİlk ... 449849899939947948949950951959999 ... SonSon
Arama sonucu : 8043 madde; 7,585 - 7,592 arası.

Konu: Vob 24

1. Trump ile CB bu gece görüşüp 1-2 konuda uzlaşma sağlasa, yarın tarihi zirveyi dener mi acaba? Pala böyle bir habere neler vermezdi değil mi? Yok ama yok beklemeyin

Alıntı Originally Posted by es-es-es Yazıyı Oku
    Bu tür Manipülasyon yaparak yalan haber yazan ve bu haberi yayanların tutuklanmaları için polis hemen harekete geçip hepsini tutuklamalı ve bütün mal varlığına da el koymalı........
    yetmez,idam edilmeli..aileside tazmanyaya sürgüne gönderilmeli..(CNN Türk,serdar Cebe)

3. Her zaman söylediğim gibi mutlaka geceye hec olarak girilmeli ya da pozisyon almadan girilmelidir. Hec tarafta her iki makas kullanma fırsatı doğuyor.......
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.LÜTFEN ARACI KURUMUNUZA DANIŞINIZ.

4.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    yetmez,idam edilmeli..aileside tazmanyaya sürgüne gönderilmeli..
    idama karşıyım ama yağlı kazık olabilir....

5. dolara göre ucuz kaldık deyip yarın gene yukarı sürerlerse ne olacak?

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Basında-TV de: zıt yönde sloganlar var....

-KASIM ayı düşüş ayıdır...
    -bıst-100 için: 110.000 üzerine bir 10.000 puan daha...
    -bıst-100 için: 93.000 hedefte.....vs......

iddialaşma varsa sert hareket yakın...

yönü bulan ihya olur....

benim anladığım VOB da 114.000 veya 150.000 e oynanıyor(+-%13 )...2 ay içinde bakalım hangi yerde olacağız...
    En azından benim marj alanım bu.
    Ama bu Kasım ayı içinde olacak diye bir düşüncem yok.
    Kasım ayında siyasi olaylar nedeniyle türbülans olabilir.
    Benim asıl beklentim Kasım ayında başlayan ama esas hareketin 15 Ocaktan sonra olacağı bir hareket.
    Bu nedenle Şubat vadedeyim.
    Eğer gerçekleşmezse Şubat 2018 vadelileri kapatır, ileri vadelere geçerim.
    İdeali de Aralık 2018 vadesi olur.

7.  Alıntı Originally Posted by PakBaris Yazıyı Oku
    Atilla Taş gibi adamı tweet yüzünden içeri alıyorlar da, bu asparagas tweetleri atanları, bu yalan haberleri yapanları niye içeri almıyorlar, ben de bunu anlamıyorum. Bu haberler direk borsaya, dolara negatif etki yapıyor. Banka endeksinin %3 düşmesi veya doların 0.1tl bile artması milyarlarca liralık kayıp demek. Yalandır doğrudur orasını bilemem. Ama 5 bankaya ceza yolda haberini SPK yalanladı, heyete vize verilmedi haberini de Adalet Bakanlığı yalanladı. Madem yalan, yapın gereğini. Ekonomi bu kadar mı başıboş bırakılır, vallahi pes. Burada forumda bile bizler (ayılar, boğalar) konuşuyoruz, eleştiri yapıyoruz, ama hiç olmazsa kimse yalan haber vermiyor, grafik var, haberin kaynağı var. Biz mi örnek olalım bu gazetecilere yani?
    Banka haberini yapan dingil sonradan sildiyse de twit olarak bile attı haberi, haber reuters'e kaynak oldu, dünyaya yayıldı, hatta bir nevi ABD'ye "bak bunlara ceza keseceğiz"in yolunu yaptı. Ekonomiyi ilgilendiren böyle hassas bir içeriğe bir şey yapılmazken, işi gücü bırakmışlar GS taraftarının afişi gibi şeylerle uğraşıyorlar.

8. amarikayla çin çarpışıp yok olacaklar...

ab türkiye önderliğinde dünyayı yönetecek...
    yatırım tavsiyesi değildir, başka bişeydir...pP...
    soros moros, eskiden şoparlar sanatçılık yapardı, o hesap...keko hepsi...

Sayfa 949/1006 İlkİlk ... 449849899939947948949950951959999 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •