Sayfa 197/913 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297697 ... SonSon
Arama sonucu : 7300 madde; 1,569 - 1,576 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. Kutpo değerinin çok altında işlem gördüğüne inanıyorum bugün 50 lotla uzun vadeli yatırım amaçlı almaya başladım.jantsa va kutpo arasında çok düşündüm ama kutpo bana daha mantıklı geldi..inşallah yanılmam

2. Bilanço 7 Kasım mı?

3. 9 diye biliyorum ama işimiz bilanço ya kaldı ise vay halimize...parton evirip cevirip bize öpüyor...

4. Bu durum kötü bilanço gelecek diye çağrışım yaptırıyor. Hadi diyelim geldi ondan sonra da yüzde % 10-20 yersek geldik mi aşağıdaki boşluğa. Tamam o zaman zurnanın zırt dediği yer olacak orası..

5. endeks bi ralli yapıyor 110 bin olduk. Bu surecte kutpo ne yaptı? Bu olumlu havalarda hareket yapmayan kutpo ruzgar terse donunce ne yapar? Yani degnegin iki ucu ds iyi degil ben 4ve 5 den biraz verdim ins yukari bi hareketlenir ve diger malları da verir kurtuluruz. Bu durecte kacirdigım kagitlari yazsam hasta olursunuz.o yuzden sağlık önemli

6. KUTPO yatırımcısı olarak, 1 yıldır ettiğimiz zarara mı yanalım, 1yıldır giden paranın maliyetine mi yanalım, 1 yıldır KUTPO yüzünden alamadığımız arkasından el salladığımız alıp başını giden hisselere mi yanalım.. Kısaca yandık bittik kül olduk...KUTPO ALLAH SENİ BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN...

7.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    KUTPO yatırımcısı olarak, 1 yıldır ettiğimiz zarara mı yanalım, 1yıldır giden paranın maliyetine mi yanalım, 1 yıldır KUTPO yüzünden alamadığımız arkasından el salladığımız alıp başını giden hisselere mi yanalım.. Kısaca yandık bittik kül olduk...KUTPO ALLAH SENİ BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN...
    En sabırlı yatırımcımız da bu hale geldiyse artık, umit kaf dağının ardında kaybolmuş demektir Bunca zamandır bizi şaşırtmasını umduğumuz KUTPO bundan sonra da şaşırtmayacak belli. Benim elimdeki hisse miktarı çoğuna göre önemsiz olsa da bu sefer zararına vermeyeceğim inş. Bekleriz...olmadı, çocukalarıma kalır, hep dediğim gibi.. O değil her Kütahya'dan geçerken KUTPO yüzünden şehirden soğudum ya..Siz de bu boyuta gelen var mı?

SM-N9005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Kardes o tarafa inerken gerekirse kutahya nin cevre illerini dolanip inecem...cok sevdigim turkusine bile gicik olmaya basladim.Bir tek rasim ozan kurahyaliya karsi duygularim degismedi...
    ..

Sayfa 197/913 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297697 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •