Sayfa 10/781 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon
Arama sonucu : 6248 madde; 73 - 80 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1. artık hangi kalemden ne kadar çalındı diye faaliyet raporunu inceleyesim bile yok, Allah belalarını versin bunların çocuklarından torunlarından çıksın inşallah...

2. Ziraat Yat

Sinpaş GYO (SNGYO, Sınırlı Negatif): Şirket 4Ç2016 yılında 24,9mn TL zarar kaydetmiştir. Geçen yılın aynı çeyreğindeki zarar 8,6mn TL idi. Diğer taraftan, brüt kar 41,4mn TL ise geçen yılın son çeyreğinde elde edilen 2,1mn TL brüt karın üzerinde gerçekleşmiştir. Son olarak, Şirket'in 2016 yılı zararı 54,8mn TL olmuştur. Geçen yıl 52,2mn TL zarar kaydetmiştir.
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

3.  Alıntı Originally Posted by adestim Yazıyı Oku
    Ziraat Yat

Sinpaş GYO (SNGYO, Sınırlı Negatif): Şirket 4Ç2016 yılında 24,9mn TL zarar kaydetmiştir. Geçen yılın aynı çeyreğindeki zarar 8,6mn TL idi. Diğer taraftan, brüt kar 41,4mn TL ise geçen yılın son çeyreğinde elde edilen 2,1mn TL brüt karın üzerinde gerçekleşmiştir. Son olarak, Şirket'in 2016 yılı zararı 54,8mn TL olmuştur. Geçen yıl 52,2mn TL zarar kaydetmiştir.
    kâr artmış hemen zarar da artarak kârı hupletmisler ,önce huplet sonra gumlet buradaki abiler genel kurulda gidip hesap soracaklar mis , bu cinlik göz göre göre oluyor bunlar cinali ;)

4. Simpas Yapi vazir vuzur is yapip kar ediyor, GYO'su zarar ustune zarar Hadi kar payi vermiyon da zarar gosterip de milletin 3 kurus birikimini niye pul ediyon? vicdansiz ahlaksiz be Allah'tan korkmazlar!

(Not: elimde tek lot SNGYO yok gecen yil aldigim fiyata verdim ama izliyorum ibretlik bir kagit diye)

5. herşeyi anlıyorum da kağıdı bu kadar pul etmesini anlamıyorum,
    neden hergün 0,60'a 2 milyon satış giriyorsun,
    kağıt gitse kime ne zararı var, en azıdan ky zarar etmez,
    dünyanın küfürünü ,bedduasının yemezsin, kul hakkı almazsın

6. küfür günah değil hakedene hele böyle kul hakkı yemeyi kendine düstür edinenlere hiç günah değil alsın parasını müsait biyerine montaş yapsın,Allahda korkmaz kuldan utanmaz

7. burdan ne yazsak boşuna patronun keyfi gelmeden hiç bir cacık olmayacak bu soyguncu şirket müsveddesinden...

8. bu adam çok güçlü arkadaşlar. yapacak birşey yok. yıllarca çalışıp biriktirdiğimiz ufacık sermayemizi bu adama kaptırdık. ilgili resmi kurumuda yönetim kurulu üyeleri ile baskı altna alıyor. yapılacak tek ama tek husus var.

son 5 yıl itibariyle:

tüm gyo ların gelir net kar özkaynak ve giderlerini bir çalışmada toplayıp cumhurbaşkanına gitmek. sesimizi duyurmak. dünyanın üst üste 3 kez gayrımenkul fiyat artışında lider olmuş şehrinde tüm birikimimiz heba oldu dememiz lazım. isbatıda bu dememiz lazım. sesimizi cumhurbaşkanına duyurmamız lazım. tek ama tek çare bu. bakın o zaman bu kağıt hareketlenir. tektrar tekrar söylüyorum. bukağıdın bu halde olmasının, birikimlerimizin heba olamsının tek ama tek müsebbibi bu adamdır. kardeşi bile illallah etmiş ayrılmıştır kendisinden. Allah yardımcımız olsun.

Sayfa 10/781 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •