Sayfa 113/312 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon
Arama sonucu : 2494 madde; 897 - 904 arası.

Konu: DITAS - Ditaş Doğan

1. hali duman işte ellere çok güzel bıraktı en tepeden... takası varmış taktı...

2. Bu kadar ciddiyetsizlikte fazla...Ben tamamen kaçtım.Gerçek yatırımcısının kazanması dileğiyle...
    Düşük maliyet ve GÜVEN her şey !
    Hayat Hoş,Gerisi Boş .

3. Sabreden derviş muradına ermiş arkadaşlar.

LG-D723 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. bunlar da işin kolayını bulmuş, üstten ele bırakıp kaçıyorlar... endekse bakın birde buna bakın rezillik diz boyu...

5. Bazen girip bakıyorum Allah yeni girenlere sabır versin..ditaş: t.kağıdı dedim saldırdılar...onların fikriyle konuşmak lazım illaki ne diyim 15-20 olacakmı50 olur hatta 60 ( ama eksi)

6.  Alıntı Originally Posted by HBYKCN Yazıyı Oku
    Bu kadar ciddiyetsizlikte fazla...Ben tamamen kaçtım.Gerçek yatırımcısının kazanması dileğiyle...
    aynen kardeşim rezil ettiler kağıtı senelerdir hep aynı senaryo kücük yatırımcıyı resmen keriz yerine koyuyor pezevnkler 3 milyon kar acıklıyorsun 7 üzeri kalamıyorsun en kısa sürede bende cıkacağım yeter artık bu ne rezilliktir yaw endeks olmuş 115 bin bu hala 70 bin endeks fiyatında üstelikte 3 milyon kara rağmen bu kadar ciddiyetsizlik olmaz kagıta sahip cıkan yok yatırım kağıtı dedik senelerdir bekliyoruz bunca senedir üzerine koymazmı ?

7.  Alıntı Originally Posted by HBYKCN Yazıyı Oku
    Bu kadar ciddiyetsizlikte fazla...Ben tamamen kaçtım.Gerçek yatırımcısının kazanması dileğiyle...
    sanki seni bekliyorlarmış nisbet yaparcasına alıyorlar

8. ufakta olsa olumlu bir haber lazım.yoksa şu ana kadar verdiklerini yarım saatte almayacağının garantidi yok.

Sayfa 113/312 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •