Sayfa 4/684 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon
Arama sonucu : 5470 madde; 25 - 32 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. bist endeksine baktıgımızda yükselen bandın ( yani yavru trend ) alt çizgisine doğru geri çekılım yaşamakta olduğu gözükmekte alt çizgi an itibari ile 102-103 bin civarlarında üst çizgi ise 119,048 civarlarında anahatlar ise yani ana trend ( yavru trendın dışında kalan en alt veya en üstteki en dip ve en üst seviyelerdir) o çizgiler ise alt band 78 ,525 bin civarı , üst band ise 119-120 bin civarlarıdır.şuan gündemde yavru trendin alt çizgisi olan 102-103 bin seviyesinde tepki almaz ise yükselen yavru trend aşağıya kırılmış olacak buda hedefin daha aşağılar olduğunu göstermektedir .borsa 3 haftadır geri çekiliyor.

2. Yani demem o ki sampiyonlar liginde üst turada çıksa da yönetim bu faiz giderlerini kapatmadığı müddetçe bu sermaye yapısıyla havanda su dövüyorlar.

3.  Alıntı Originally Posted by kalvin Yazıyı Oku
    bist endeksine baktıgımızda yükselen bandın ( yani yavru trend ) alt çizgisine doğru geri çekılım yaşamakta olduğu gözükmekte alt çizgi an itibari ile 102-103 bin civarlarında üst çizgi ise 119,048 civarlarında anahatlar ise yani ana trend ( yavru trendın dışında kalan en alt veya en üstteki en dip ve en üst seviyelerdir) o çizgiler ise alt band 78 ,525 bin civarı , üst band ise 119-120 bin civarlarıdır.şuan gündemde yavru trendin alt çizgisi olan 102-103 bin seviyesinde tepki almaz ise yükselen yavru trend aşağıya kırılmış olacak buda hedefin daha aşağılar olduğunu göstermektedir .borsa 3 haftadır geri çekiliyor.
    büyük resimde düşüş trendinemi girdik endekste

4. beşiktaş yüzünden neler kaçırdık neler

5.  Alıntı Originally Posted by ali35 Yazıyı Oku
    büyük resimde düşüş trendinemi girdik endekste
    hayır büyük resimde şuan hala yükselen yavru trendin içindeyiz 102-103 bin trendin alt çizgisini gösteriyor oranın kırılmaması gerekir yoksa yükselen yavru trendin alt çizgisini kırmış olacak ve kendine yeni bir trend çizmesi gerekecek buda aşağıya gidip tekrardan yukarı denemsiyle hedefler yeniden belirlenecek demektirki ordada her yükseliş için tepkiden sonra tepki satışlarıyla karşılaşılır sıkıcı bir durum yani yukarda kalan herkez için.yükselişlerde belli noktalar var oraların hacimli kırılması gerekirki tekrardan yükseliş trendine girsin yoksa yön hep tepkilerden sonra kar satışlarıyla aşağı olacaktır.

6.  Alıntı Originally Posted by kalvin Yazıyı Oku
    hayır büyük resimde şuan hala yükselen yavru trendin içindeyiz 102-103 bin trendin alt çizgisini gösteriyor oranın kırılmaması gerekir yoksa yükselen yavru trendin alt çizgisini kırmış olacak ve kendine yeni bir trend çizmesi gerekecek buda aşağıya gidip tekrardan yukarı denemsiyle hedefler yeniden belirlenecek demektirki ordada her yükseliş için tepkiden sonra tepki satışlarıyla karşılaşılır sıkıcı bir durum yani yukarda kalan herkez için.yükselişlerde belli noktalar var oraların hacimli kırılması gerekirki tekrardan yükseliş trendine girsin yoksa yön hep tepkilerden sonra kar satışlarıyla aşağı olacaktır.
    teşekkür ediyorum

7.  Alıntı Originally Posted by ali35 Yazıyı Oku
    teşekkür ediyorum
    önemli değil bilgim kadarıyla paylaştım daha çok bilgisi olan arkadaşlardan sinerji yaratmasını rica ediyorum.hem endeks hemde bizim bjk için. yarınki beklenti olmasa şuan itibari ile bizimki buralara tutundu gözüküyor diyeceğim ama diyemiyorum yarından sonra belli olacak artık durum.neticede burdayız

8. Birileri sürekli 1453 lot alış giriyor,memleket meselesi haline geldi BJKAS )

Sayfa 4/684 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •