Sayfa 184/861 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284684 ... SonSon
Arama sonucu : 6883 madde; 1,465 - 1,472 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1.  Alıntı Originally Posted by syncelik Yazıyı Oku
    Paylaşımın için teşekkürler, Burada hiçbir şeye karşı ön yargılı olmadan hisseyle ilgili olarak her konuda tartışa tartışa doğruları bulacağız.
    Doğru bir fikir ne kadar doğruda olsa içinde bazı yanlışları içerir. Tam tersi yanlış bir düşünce de ne kadar yanlış olursa olsun içinde doğrular bulundurur.
    Hiç bir şey tam siyah tam beyaz değildir . Bu nedenle yaşlı veya genç yada acemi veya tecrübeli de olsa samimi fikirlerini yazmalı, zaten forumun amacı da bu değilmi.
    SelamlarSaygılarSabırlarSağlıklar (ssss) dilerim
    sayın SYNCELİK yapıcı yorumunuz için teşekkür ederim. Umarım beklediğimiz değerlere ulaşır. Bir önceki yorumlarınızda okudum belki başka bir arkadaşın yorumuda olabilir, benim mantığımada uyan buydu. Çok azınlıkta olan bir kaç arkadaş dışında ben küçük yatırımcının bu hisseyi 28-30 altında vereceğini düşünmüyorum, herşeyin bir ederi var. Benim Kısıtlı bilgimle bile böyle görüyorum. Sağlıcakla kalın

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Mynette dede diye biri var adam inadına 15 tl diyor aq

3.  Alıntı Originally Posted by yasyas1907 Yazıyı Oku
    Mynette dede diye biri var adam inadına 15 tl diyor aq
    Olabilir de olmayabilir de onun beklentisi o yönde demek ki.

4. 15'lerde gap kaldı sanırım, o yüzden diyordur ama şirketin karlılık seviyesine göre 15 çok düşük bir rakam. Endeks 90 bin altına inerse olabilir tabii.

5. 15 olursa nanayi yedim ben bittim tükendim kül oldum kisacasi

6. Borcu olmayan, karını sürekli arttıran, üstüne ihracat payını da arttıran bir şirket Banvit. 90 bin altını zor gördüğüm için o fiyatları belirttim ya da kuş gribi falan çıkacak yani, mantıklı gelmiyor bana.

7.  Alıntı Originally Posted by wurddf Yazıyı Oku
    15'lerde gap kaldı sanırım, o yüzden diyordur ama şirketin karlılık seviyesine göre 15 çok düşük bir rakam. Endeks 90 bin altına inerse olabilir tabii.
    Yaz atındaki 13-14 lerden başladığı rallide boşluk kaldı. Ben de inceledim baktım. Risk olarak duruyor ancak o boşluk ancak borsanın 87 bin senaryolarında dolar. Vize krizinde bile inip kapatmadı. Düşmesini isteyen olabileceği gibi risk faktörü olarak gören de var.. her senaryoya itibar etmemek lazım..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

8.  Alıntı Originally Posted by yasyas1907 Yazıyı Oku
    15 olursa nanayi yedim ben bittim tükendim kül oldum kisacasi
    arkadaşlar oralara inmesi mümkün değildir..her gap dolacak diye bir şart yoktur....şirket ilk çeyrekte 33 milyon kar açıklamışken ikinci çeyrek 75 milyon gibi çok muthiş bir kar açıklamış...o kar ile o gapı yapması normaldir...üçüncü çeyreklerde de 111 milyon gibi daha müthiş bir kar açıklamıştır..son çeyrekte de 100 ve üzeri karlar bu hisseyi 40-50 aralıklarına taşıyacak...

özelikle de 2018 ilk çeyrek karı temel verileri çok net etkileyecek...2017 ilk çeyrek 33 milyon görünürken 2018 ilk çeyrek karı 100 milyon ve üzeri olursa çok mükemel olacak..piyasalar geleceği satın alır...oralara inmesi çok çok zor bir olay...eğer borsa yıkılırsa ve hisse oraya gelirse o vakit de çok güzel maliyet yapma fırsatı verir ki sonrasında çok agresif çıkar..

bir yayı ne kadar çok çekerseniz o kadar gerilir ve olası çıkışı o kadar sert olur...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 184/861 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284684 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •