Sayfa 193/861 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293693 ... SonSon
Arama sonucu : 6883 madde; 1,537 - 1,544 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1.  Alıntı Originally Posted by pentagr Yazıyı Oku
    Dün 20.16 dan azcık daha ineydi alcaktım. Şimdi 21 den azcık düşsün alcam. Kolay kolay 17-18 lere incek gibi durmuyor
    Önceleri bu hataya bende düşüyordum. (Hala da düşüyorum ara sıra) Size tavsiyem eğer bir hisseyi beğeniyorsanız alım için 3-5 kademe hesabı yapmayın. En azından sayın keko nun dediği gibi kademeli alıma başlayın. Aşağı gelirse yine alırsınız.

2. Keko bey bundan sonraki strateji ney ne olur sizce hacim müthiş

3.  Alıntı Originally Posted by yasyas1907 Yazıyı Oku
    Keko bey bundan sonraki strateji ney ne olur sizce hacim müthiş
    arkadaşlar stratejinin ne olması gerektiğini açıkçası bilmiyorum..bu hissenin temel ederleri bilançolar geldiğinde ve tahmin ettiğimiz gibi karlar yapacak olursa ??? çok yüksekler olduğunu tahmin ediyoruz...ama sonuçta fiyatı arz ve talep belirliyor...malumunuz bu sabah dahi 20,40 lardan çok rahatlıkla alınabilirdi...

banvitin agresif bir tarafı var bunun nedenlerini geçmiş sayfalarda açıklamıştık..agresif olduğu için tam olarak ne yapacağını kestirmek çok zor....ağalar isterlerse çok agresif de götürebilirler...isterlerse de dinlene dinlene de götürebilirler...

bana göre herkesin kendi kendi tecrübelerine göre davranması gerekiyor...bu hissede kimseye bir şey tavsiye edemem....ha fiyat durgun iken çok olumlu şeyler söyledik ama çıktıktan sonra hissenin düzeltme riski de olduğundan bir şey diyemem...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. hisselerde genel anlamı ile en düşük işlem hacimlerini yaşadığı dönemleri sevdiğimi söyleyebilirim ...aynı şekilde işlem hacmi rekorları kırıldığı vakitleri de sevmem....sadece bunu söyleyebilirim...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    arkadaşlar stratejinin ne olması gerektiğini açıkçası bilmiyorum..bu hissenin temel ederleri bilançolar geldiğinde ve tahmin ettiğimiz gibi karlar yapacak olursa ??? çok yüksekler olduğunu tahmin ediyoruz...ama sonuçta fiyatı arz ve talep belirliyor...malumunuz bu sabah dahi 20,40 lardan çok rahatlıkla alınabilirdi...

banvitin agresif bir tarafı var bunun nedenlerini geçmiş sayfalarda açıklamıştık..agresif olduğu için tam olarak ne yapacağını kestirmek çok zor....ağalar isterlerse çok agresif de götürebilirler...isterlerse de dinlene dinlene de götürebilirler...

bana göre herkesin kendi kendi tecrübelerine göre davranması gerekiyor...bu hissede kimseye bir şey tavsiye edemem....ha fiyat durgun iken çok olumlu şeyler söyledik ama çıktıktan sonra hissenin düzeltme riski de olduğundan bir şey diyemem...
    Peki sen neyapacaksin önü söyle bana kekooooo😂😂

6. Bence herkes eğer bir toparlanma olursa ve 17-18-19 lar zor göründüğü için 20.xx ya da 21 lerd3 alım yapacak gibi

7. Hacimin çok çıkması güven vermiyor ama bu hisse gidecek 30'ların üstüne, iyi bilanço geldiği sürece.

8.  Alıntı Originally Posted by yasyas1907 Yazıyı Oku
    Peki sen neyapacaksin önü söyle bana kekooooo����
    arkadaşlar siz bana bakmayın...ben tradede çok başarısızımdır...bir hissenin orta ve uzunda nerelere çıkabileceğini az çok kestirebiliyorum ama trade yapacam dediğimde %70-80 başarısız oluyorum...karar sizlerin...kendi düşüncenize göre hareket etmek en doğrusu...kazandığınızda da ben kazandım diyeceksiniz ,kazanmadığınızda da ben kazanamadım diyeceksiniz...arada haşlayacağınız bir keko olmasın yani....:)

en zirveden satmak ve en dipten almak her daim başarılamaz dostlar...bunu bilmekte fayda var...

Sayfa 193/861 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293693 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •