Sayfa 124/169 İlkİlk ... 2474114122123124125126134 ... SonSon
Arama sonucu : 1347 madde; 985 - 992 arası.

Konu: Altın vurus v

1. Acaba?

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Düzce
    Gönderi
    2,749
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...17#post1309017

Okunmasını tavsiye edeceğim bir link. Bugünün anlam ve önemine haiz.

,,

II. Abdülhamit Bir Tefeci miydi?

3. Sayin bikmisbroker; bu karmasik günlerde fırsatınız olursa ufak bir değerlendirme yapıp bizi birkez daha aydınlatsanız.

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by bikmisbroker Yazıyı Oku
    XU30 EURO GRAFiGiMiZDE "cok enteresan" ve COKLU destekte TUTUNMUS GOZUKUYORUZ.
    En az 2 hafta bu destek seviyesinde "tutunmamiz" durumunda YUKARIDAKi seviyeler (28.5/29.5 ve 32 EURO) Direnc olmak uzere "deneyebilecegimizi" dusunmekteyim.

Kırmızı çiZgiye yol alıyoruz

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

...............

Altın vurus v

Arkadaşlar, önceki sayfalarda “açık-seçik†yazdım zannediyordum, tekrarlayayım;
    3’lü sac ayağında (Borsa, Faiz ve Döviz) şu anda Döviz ve Faiz arasında yaşanan “didişme†sonuçlanmadan BORSAYA SIRA GELMEYECEKTİR.

Döviz aşağılara, 3.40 lara salındığında hem forumdan hem Twitterdan “yukarıları†işaret ettim! Hatta millet beni “Ti†ye bile almaya başlamıştı.

DÖVİZ YUKARILARI HEDEFLEDİĞİNDE TCMB nin FAİZ SİLAHINI “çekebileceğini†yazdım.

FAİZ SİLAHI ÇEKİLDİĞİNDE HEDEFİN %18.5 LAR OLABİLECEĞİNİ â€œnedenleri ve niçinleri ile†Ve GRAFİK EKİNDE detaylandırarak ANLATTIM!

ANLATMADIM MI??

Şimdi bu KAOS ortamında (Faiz ile Döviz didişiyor!) başka ne yazmamı bekliyorsunuz ki??

Özetlersem;
    Faiz ve döviz “didişmesi BİTMEDEN BORSAYA SIRA GELMEYECEKTİR!

NET Mİ?

1-Faiz %18.5’a gelmeden Dövizdeki “fıkırdaşma†bitmeyecek
    2-Dövizdeki “fıkırdaşma bitmeden" Borsa da hareket başlamayacak.
    3-Bu arada “Tahribat†ne olur? Şimdilik, Bilemiyorum.
    4-Lütfen “annayanlar, annamayanlara, annatsınlar!†Annadınız mı?

Sent from my iPhone using hisse.net
    Son düzenleme : bikmisbroker; 29-11-2017 saat: 05:27.
    YATIRIM, sonu yanlis giden SPEKÜLASYONDUR. EGER, zamaninda spekulasyondan cikamazsaniz
    MECBUREN yatirimci olursunuz.SOROS.
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!Para piyasalari Pazara kadar degil, Mezara kadardir. BaBo
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

7.  Alıntı Originally Posted by bikmisbroker Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, önceki sayfalarda “açık-seçik†yazdım zannediyordum, tekrarlayayım;
    3’lü sac ayağında (Borsa, Faiz ve Döviz) şu anda Döviz ve Faiz arasında yaşanan “didişme†sonuçlanmadan BORSAYA SIRA GELMEYECEKTİR.

Döviz aşağılara, 3.40 lara salındığında hem forumdan hem Twitterdan “yukarıları†işaret ettim! Hatta millet beni “Ti†ye bile almaya başlamıştı.

DÖVİZ YUKARILARI HEDEFLEDİĞİNDE TCMB nin FAİZ SİLAHINI “çekebileceğini†yazdım.

FAİZ SİLAHI ÇEKİLDİĞİNDE HEDEFİN %18.5 LAR OLABİLECEĞİNİ â€œnedenleri ve niçinleri ile†Ve GRAFİK EKİNDE detaylandırarak ANLATTIM!

ANLATMADIM MI??

Şimdi bu KAOS ortamında (Faiz ile Döviz didişiyor!) başka ne yazmamı bekliyorsunuz ki??

Özetlersem;
    Faiz ve döviz “didişmesi BİTMEDEN BORSAYA SIRA GELMEYECEKTİR!

NET Mİ?

1-Faiz %18.5’a gelmeden Dövizdeki “fıkırdaşma†bitmeyecek
    2-Dövizdeki “fıkırdaşma bitmeden" Borsa da hareket başlamayacak.
    3-Bu arada “Tahribat†ne olur? Şimdilik, Bilemiyorum.
    4-Lütfen “annayanlar, annamayanlara, annatsınlar!†Annadınız mı?

Sent from my iPhone using hisse.net
    Arada pilotun uçaktaki yolcularla konuşması iyi gelir , malumunuz uzun kısa bütün uçak yolculukları heyecan yaratır. Anons için teşekkürler.

Teşekkür ederiz babo abi.

Sayfa 124/169 İlkİlk ... 2474114122123124125126134 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •