Sayfa 955/1200 İlkİlk ... 45585590594595395495595695796510051055 ... SonSon
Arama sonucu : 9598 madde; 7,633 - 7,640 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin

Alıntı Originally Posted by fiestaciboo Yazıyı Oku
    Hocam yaaaaa 28 tane d ile başlayan hisse var şimdi hepsinin tek tek grafiğini incelttiricen bana...her gün sabaha kadar grafik bakıyorum zaten

MI 4W cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Şöyle bir tiyo vereyim.

Kağıt en dipte.

macd rsi psar ortalamalar hepsi alda ama fiyat dipte.

Yuzyılın alım yerinde.

Hangi kağıt olduğu bulursan yazma buraya. yarın ismini veririm.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

2.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    O zaman sana bi tane tehlikeli hisse yazam.

Tavan serisi atabilir.

;))

Tam senlik.

Ama yarin soylicem hissenin adini.

Ismi d ile basliyor ))
    Hocam o hisseye bu aralar çok ihtiyacım var. Yünsa ve özbaldan istediğimi alamadım kredi kartı borcu zamanı geldi. 🤣

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by joeyramone Yazıyı Oku
    nick ten belli şaka bir yana fiesta almayı düşünüyorum uzun süredir. ama rakamlar çok yüksek olduğu için erteledim bir süre. düşermi çıkarmı bilemem ancak bu fiyatlardan şimdilik almayı düşünmüyorum son 6-7 aydır o kadar çok fiesta ilanlarına baktımki nick i görünce daldım içeri. üstteki yazıyı görüncede bir tebessüm etmedim değil bol kazançlar dilerim
    Hocam benimki 2001 model (gulenyuz) du ben çok memnun kaldım şuanda yine 2001 model golf mk4 var.evet dediğiniz gibi fiyatlar çok yüksek bu sadece araba piyasasında değil genel olarak herşeyin fiyatı yuksek.ekonominin baloncukları büyüyor bence ve gökyüzünde hepsi birbirine doğru yaklaşıyor artık bir iğne mi olur yıldırım mi çarpar onu bilemem

4.  Alıntı Originally Posted by fiestaciboo Yazıyı Oku
    Bir arabam var satayım gubrf ve brisa alacam.

Gubrf güzel firma ama şu yasak daha doğrusu satışa getirilen zorluklar gübre firmalarını kötü etkiledi. Bu firmalara değer yatırımı yapmak için göz gezdirilebilir gibime geliyor

5. Hocam Yünsa dan umutluyum. Ama yabancı çıkışı tedirgin ediyor. Ama özbal birleşme durumu iptal olunca çok sıkıntı yarattı. Resmen hisse öldü🤣. Sizin düşünceniz nedir iki hisse için. Rica etsem.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Şöyle bir tiyo vereyim.

Kağıt en dipte.

macd rsi psar ortalamalar hepsi alda ama fiyat dipte.

Yuzyılın alım yerinde.

Hangi kağıt olduğu bulursan yazma buraya. yarın ismini veririm.
    Buldum hocam..ben bunu hep görürdüm grafiğini ilk defa inceledim tam karşıt yatirimlik

7.  Alıntı Originally Posted by burdur15 Yazıyı Oku
    Gubrf güzel firma ama şu yasak daha doğrusu satışa getirilen zorluklar gübre firmalarını kötü etkiledi. Bu firmalara değer yatırımı yapmak için göz gezdirilebilir gibime geliyor
    Vala hocam müdür falan değişti birşeyler olacak inşallah çok geri kaldı hacim de artmaya başladı ttkom da aynı brisa zaten çok ayrı bir hikaye o mutlaka benim portfoyumde olmalı halka açıklığı çok düşük.

Piyasalar bu hafta bakalim IIT toplantisi arefesinde nasil hareket edecek ? Ya maskeler duser yada birlik saglanir

Sayfa 955/1200 İlkİlk ... 45585590594595395495595695796510051055 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •