Sayfa 44/335 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon
Arama sonucu : 2680 madde; 345 - 352 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

Alıntı Originally Posted by Bluelife Yazıyı Oku
    inan 4 yıl önce de 80 olacak , coştu 90 lar elde artık diye hikayeleri vardı , o zaman dolar alan daha çok kazandı , adam da istikrar var fiyatı belli ��
    Hissenin tabana dagitildigini, artik bir halt olmayacagini 1.5 senedir yazdim.

26 bir posta, 52 de bir posta verdim. Son partimi 78 diye inat ettim. Bu bulunmaz hint Kumasi yuzunden %30 dolardan yedim bu 1.5 sene icinde, keske son partiyi de 52'de verseymissim.

Benim derdim sen gitmeyesin. Onun icin hikaye uretiyorum, Nasdaq'i Dax'i falan soyluyorum. Cunku 6 aydir tek basima yaziyorum burda

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Hissenin tabana dagitildigini, artik bir halt olmayacagini 1.5 senedir yazdim.

26 bir posta, 52 de bir posta verdim. Son partimi 78 diye inat ettim. Bu bulunmaz hint Kumasi yuzunden %30 dolardan yedim bu 1.5 sene icinde, keske son partiyi de 52'de verseymissim.

Benim derdim sen gitmeyesin. Onun icin hikaye uretiyorum, Nasdaq'i Dax'i falan soyluyorum. Cunku 6 aydir tek basima yaziyorum burda
    Kocaman logo desene bitmiş ,

B grubu hisse gibi davranıyoe, bu çocuk adam olmaz ,

B grubu hisse gibi davranıyoe, bu çocuk adam olmaz ,
    Aldin mi? Aliyor musun? Kaldin mi? Kalacak misin? Streste biraktin bizi kardesim gideceksin diye.

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Aldin mi? Aliyor musun? Kaldin mi? Kalacak misin? Streste biraktin bizi kardesim gideceksin diye.
    almıştım bugün çıktım , almadığım hisseye yazmam cola içmeye karar verdim ama gözüm burda

almıştım bugün çıktım , almadığım hisseye yazmam cola içmeye karar verdim ama gözüm burda
    Pee........

7. "SAP den müşterilerine İran uyarısı"
    https://www.dunya.com/sirketler/sapd...-haberi-395473

"Bu arada ülkemizde yer alan IAS isimli firmanın kurucusu, bir dönem bizzat anlattığı hikayesinde, SAP yazılımlarının arka planındaki yapıyı beğenmediği için IAS yi kurduğunu söylemişti. IAS firmasının diğer kıymetli bir ERP programı olan LOGO gibi kıymeti ülkemizde çok bilinmese de (bununla ödenen fiyatları kastediyorum), IAS kendisine özgü ve Truva isimli bir programlama dili yaratmış olan ve yazılımı Avusturya, Almanya gibi ülkelerde büyük firmalar tarafından kullanılmaktadır."
    http://t24.com.tr/yazarlar/fusun-sar...tma-dedi,18795

"Kötü müttefik bizi sektör sahibi yaptı ve savunma sanayisini var ettik. Şimdi de SAP'ı Microsoft'u ambargo uygulayarak bizdeki yazılım sektörünü zıplatacak."
    https://www.sabah.com.tr/yazarlar/og...p-elinde-kalir

SAP ın aldığı karar; bundan sonraki dönemler için artık LOGO ve benzeri Yerli Yazılım firmalarının değerini daha çok anlaşılır hale getirecektir diye düşünüyorum.

Eski bir Logo yatırımcısı olarak bir vefa paylaşımıdır. Yatırım tavsiyesi değildir. İyi seanslar....

Tesekkurler sn. 116050.

Sayfa 44/335 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •