Sayfa 57/814 İlkİlk ... 747555657585967107157557 ... SonSon
Arama sonucu : 6509 madde; 449 - 456 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

1.  Alıntı Originally Posted by scharif07 Yazıyı Oku
    Bence bugün son düzeltmeyi yapmış bulunuyor .Yarın 35.72 ile bir açılış bekliyorum kapanış da 35.90-36.00 arası diye tahmin ediyorum.Tirene tekrar binmek istiyorsanız biletinizi öğrenci indirimi ile birlikte 35.72 den alabilirsiniz.SAYGILAR SEVGİLER.
    malesef buda gol değil...Marshall benim sözümün dışına çıkmaz

2. bu arkadaşın akzo nobelin satışı için verilen teklifi ve neticesini kap'a bildirmesi gerekmez mi? biz bu haberleri medyadan mı öğreneceğiz. YTD.

3. Bugün yeniden aranıza katıldım,hayırlısı olsun.

P10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Maşallah katılan katılana

Alıntı Originally Posted by ICO Yazıyı Oku
    malesef buda gol değil...Marshall benim sözümün dışına çıkmaz
    Olaya temkinli yaklaştığını görüyorum.Mesela öğleden önce cevap yazmıyarak ne olur olmaz diye beklemişsin. Bense fark edersen olayı önceden yazıyorum,iş işden geçtikten sonra değil.Ondan sonra aldım sattım demiyorum.
    100 günlük ort.35.689 (malesef kapanış 35,52)
    kritik seviye 35,10 tehlikeli bölge stop 34,51
    boğa 37.10 güçlenmesi için 36.40 gerekli
    Bu arada 13 martta 35.50 görüp 35.68 ile kapatmıştı bugün ise 35,46 görüp 35.52 ile kapattı.Buna acaba ikili dip diyebilirmiyiz.
    Bugün yapamadığını yarın yapmasını umut ediyorum.
    Ama şuda bir gerçek para temeli de tekniği de bozar.POZİTİF YADA NEGATİF OLARAK.
    Küçük te olsa kar açıklaması ve diğer bilançolara (kendi bilançolarına)oranla iyi gelmesi gayet iyi.Fakat çıkamamasının nedeni kesinlikle oyular oynanması.Şu an kötünün kötüsü 37.50 lerde olması gerekir endexe ve kar a bakılınca.Ama nerelerde malum.Hisse iyice sıkıştı yine.HİSSE 2-3 senedir yaptığı geleneksel hareketlerine yakında kısa zamanda (2-3 hafta)içinde son vereceğini.Ve artık yeni bir grafik çıkacağını umut ediyorum nitekim yatırımcısına alıştırdığı piskoloji ile yine düşer piskolojisi.Bir yerde son bulacak insanlar yıllardır taşıdığı ve satamadığı hisseleri spekk en değerli zamanda ele geçirecek.Yıllardır küfür yiyen hisse,bu sefer de küfür yiyecek.
    Sayın ICO Öncelikle lakabın çok güzel ve anlamlı.Herkezin yoğurt yiğişi farklı olabilir .Umarım Tren bir gün güzel kalktığında hepimizin bu trende olması beni sevindirir (küçük yatırımcılar olarak).Malum ülkemizin durumu ortada para kazamak o kadar zorki artık olanı kaybetmemek marifet oldu.ALLAH hepimize sahip çıkar hepimizin yüzünü güldürür İNŞALLAH.
    Yazdıklarım yatırım tevsiyesi olarak almayınız zarara uğrayabilirsiniz.SAYGILAR SEVGİLER

Bu arada aklıma gelmişken, ben ne zaman bir seviye versem tersi oluyor.Bu da şunu gösteriyor birileri küçük yatırımcı piskolojisi ni takip ediyor.Bu da olayın iyi pozitif yanı.Yani spek i terse getirmek çok zor değil.O nedendir ki bir ara yazmıyarak yapığım hesaplara MRSHL nin 1-1 uyması tuhafıma gitmişti.Yakında tekrar sesizliğe bürünürsem şaşırmayın.SAYGILAR SEVGİLER

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,388
    el akım yapmak için 16 nisan sonu bekliyorum cb dün de söyledi avrupaya özellikle hollandaya süprizimiz olacak diyor keşke ab ile ilişkileri tümden durdururda biz de onlarda kurtulur

Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    el akım yapmak için 16 nisan sonu bekliyorum cb dün de söyledi avrupaya özellikle hollandaya süprizimiz olacak diyor keşke ab ile ilişkileri tümden durdururda biz de onlarda kurtulur
    Şu Akzoyu Amerikalılar satın alacakmış ya Hollandalılardan hisse başı 90 Euroya geçen Sayın scharif07 söylemişti

Sayfa 57/814 İlkİlk ... 747555657585967107157557 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •