Sayfa 402/912 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502902 ... SonSon
Arama sonucu : 7289 madde; 3,209 - 3,216 arası.

Konu: CEMAS - Cemas Döküm

1. Kimse bana spk yi savunmasin.durum ortada.tavan da taban da benim riskimdir.ama spk efendi birden 6 ay brut ve internet i yasaklamasi anlasilamaz.2 hafta acika satis yasak gelmis olsa,sonra 3 ay brut normal karsilanir di.spk ky nin ayakina sikmadan ,kafasina sikmistir.spk durduk yere ciftlik bank yaratmistir.sana gelinceye riza, 3.60 maliyetim 10.000 lotum var.benim icin sinek viziltisi.cok ihtiyacin varsa ozelden yaz valla hi hibe edecegim.yillardir nedir bu ky nin senden cektigi.

Sent from my iPad using hisse.net

2. dün 376 bin bu gün 151 bin lot buna mal boşaltma denemez

3. bilgisi olan arkadaşlardan ricam

spk kararları kesin karar mıdır ?
    kararların yürütmeyi durdurma yönünde idare mahkemelerine dava açsak yürütmeyi durdurma alınabilirmi ?
    veya hukuki olarak bu durumu yorumlayabilecek arkadaşlar

lütfen bilgi sahibi arkadaşlardan bekliyorum cevapları

eger hukuki bir süreç işletilebiliniyorsa ben bu süreci hemen başlatabilirim
    sabır, sabır, sabır...

4.  Alıntı Originally Posted by kenan67 Yazıyı Oku
    hocam bu dediklerinizi ben kozad da yaşadım 12,30 dan aldım sonrası taban taban ama hergün tabana kadar işlem ve satış oldu black rock gurubu malı boşalttı 12,30 dan 0,60 kadar ama her gün işlem vardı bu farklı her gün taban açıyor işlem yok aganında patronunda spekinde ky nında kağıt elinde bu olay tamamen farklı
    Yatrmci kardesm haftaya belki en son pazartesi de taban yapar en gec sali acilir ama bu onemli degil önemli olan operasyonun bittigi gozunu kapat 2 ay so ra bak hissenn 1.50 oldugunu yada 1.20 oldugunu goreceksn ne zaman toplarlar ozaman hareket olur ama bukadar kucük yatrmcda öyle 3 ayda satmaz en az 1,5 sene

5. maksat hukuken hakkım varsa bu hakkı kullanmak tır
    başkaca bir düşüncem yoktur

bu arada bimer e yazdım
    spk nın kararının yatırımcıyı korumadığını vurguladım
    ve kararın gözden gecirilmesi gerektigini de belirttim

başkaca kanunlardan doğan vatandaşlık ve yatırımcı haklarım varsa hepsini kullanmak isterim

hukuken yardımcı olabilecek arkadaşlar lütfen bilgilendirin
    sabır, sabır, sabır...

6.  Alıntı Originally Posted by darkblue37 Yazıyı Oku
    bilgisi olan arkadaşlardan ricam

spk kararları kesin karar mıdır ?
    kararların yürütmeyi durdurma yönünde idare mahkemelerine dava açsak yürütmeyi durdurma alınabilirmi ?
    veya hukuki olarak bu durumu yorumlayabilecek arkadaşlar

lütfen bilgi sahibi arkadaşlardan bekliyorum cevapları

eger hukuki bir süreç işletilebiliniyorsa ben bu süreci hemen başlatabilirim
    Tek adres Reis, gerisi bos.kimi kime sikayet edeceksin.yada bimer .

Sent from my iPad using hisse.net mobile app

7. Tamam yanlış olan SPK çıkarken değilde, zirvede cezayı kesti, fakat itiraf edelim ki çıkarken hepimiz SPK müdahele etse, 2 li seviyelerde kalsa , iyi haberler var hisse tınlamıyor diye veryansın ederdik. Yıllardır yüksek maliyetle beklediğimiz için kızardık.

Şu an malları satamıyoruz fakat, spekte ( tabi kaldıysa elinde) malını satamıyor. Ceza gelmese elindeki malını ky de dağıtıp diplere gidecekdi, biz satacaktık ama belkide şuandan fazla kişide mal kalacakdı. Mağduriyet 2011 yılı gibi olacakdı

Ben kendi adıma ta 2012 de bu hisseye girmekle zaten hata yapmışım. Sonrada tamaahkar olmayarak hatayı perçinledik. Şimdi de cezayı çekiyoruz.

Kendi şahsi düşüncelerim olup, yanılma payım %100 bile olabilir. Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir .

8.  Alıntı Originally Posted by Cubana Yazıyı Oku
    Tek adres Reis, gerisi bos.kimi kime sikayet edeceksin.yada bimer .

Sent from my iPad using hisse.net mobile app
    yasal dayanak olmadan reis e ulaşmak yanlış olur
    yasal dayanak olsunki onuda yaparız
    sabır, sabır, sabır...

Sayfa 402/912 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502902 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz