Sayfa 98/1006 İlkİlk ... 488896979899100108148198598 ... SonSon
Arama sonucu : 8046 madde; 777 - 784 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by rugankundura Yazıyı Oku
    eğer şok faiz arttırımı (500 bp) olursa TL de en iyi dostunuzdur...
    5TL olsun bakacaz. seçim öncesi çokkkkk zor.

2.  Alıntı Originally Posted by Ahme Yazıyı Oku
    05/04/2018 TL faizler;

Miktar: 500,000 (şubeler özelden iletilir)

Ziraat 12.75
    Garanti 14
    Odea 14
    Teb 14
    Ing 14
    Akbank 14.10
    Yapıkredi 14.20
    Vakıf 14.80
    Burgan 14.90
    Halk 14.90
    Bugun vakif canakkale 1m.ustu 14.50 dedi. Dun 14.70 miş. Subeye gore degisiyor oran demek ki.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    5TL olsun bakacaz. seçim öncesi çokkkkk zor.
    Seçime 1.5 yil var5 lira garanti gibi. şimdiden faiz dusur goygoyu basladi.4.0450$

4. Maaşın yetmediği yerde ufak,ufak faizle günü kurtarıyorduk.Bunlar indircez faizi dedikçe dolar 2 ydi 3 oldu ,3 tü 4 oldu.Bu kurdan dolara dönmekse yanan topu elde tutmak gibi.Bakalım bu filmin sonu mereye gidiyor?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Bu fonlar bayağı iyi getiriyor. Ben uzun süredir mevduat oranı yazmıyorum. Fonların bazıları mevduattan daha iyi getiriyor. Mevduata ara verdim 2 aydır.

TL Mevduat yerine Oyak fonu OKT düşünülebilir. Sahibi OYAK olduğu için %100 güvenilir.

https://www.borsadirekt.com/fon-karti/OKT
    OKT - Oyak Portföy Birinci Borçlanma Araçları Fonu

DÖVİZ mevduat yerine Kare fonu KUB düşünülebilir. Sahibi Koç ailesinden İpek Kıraç olduğu için %100 güvenilir.

https://www.borsadirekt.com/fon-karti/KUB
    KUB - Kare Portföy İkinci Borçlanma Araçları (Döviz) Fonu

Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    adı üstünden Gösterge Faizidir

bu gösterge faiz altında asla mevduat bağlamam.

%14'ün altında mevduat enayiliktir. %0 reel faiz demektir.

6.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    yok TL ye el koymazda gerekte yok zaten. yannız dövizinizi şu rakamdan bozdum hadi yallah diyebilir. o konuyu araştırdım isviçre kantonal bank 250k eur'dan itibaren hesap açıyor. ubs ve suisse 500k eurdan bahsetti. bunlar bizzat isviçrede görüştüğüm bankalar. yannız faiz olayı nanay çok düşüktü. şimdi bunlara sallamasyon der dalton,acaba kendisi kapıkuleden kafayı uzattımı?
    Üstat kimde var o kadar para 100k eur olmaz mı? Hiç mi faiz vermez bu kan emiciler?

7. bir duyuma göre devlet elimizdeki tüm Türk Lirası, amerikan doları, ingiliz poundu, avrupa birliği eurosu ve malatya kayısısına el koyacakmış..

geçen bakkala gittim, fakir olduğum için süpermarkete gidemiyorum, bakkala gittim. inanır mısın ekmek alacağım, poşetsiz fırın ekmeği, bir de yoğurt alacağım ufak, kasadaki çocuk 2 dolar 25 sent istedi..

metrobüse gelmeden yolun köşesinde dilenci çevirdi, abi bi yuron var mı dedi, 5 lirayı kabul etmedi..

aşırı doğu.. aşırı batı..

ikisi de iyi değil..

1 adam ülkenin başından gitsin diye, ülkenin batmasını arzulamak, ne kadar hayret verici..

önemli olan biziz yani halk.. tabi burjuva sınıfını, bakkaldan poşetsiz ekmek almayanları tenzih ediyorum..

yahu kardeşim, dolar veya euro alma diyen mi var ? yasaklandı mı ? hayır. ama sizin gibi milletin zihnini bulandırmak, kaos yaratmak isteyenlerin piyasayı yanlış bilgilendirmesi var..

duydunuz mu dolar almak yasaklanacakmış... var mı kaynağı yok, yorum.. yorum.. yorum.. ve zorlama yorum..

o çok sevdiğin, taptığın ve abilerinin bu ülkeden kaçıp yerleştiği almanyaya git bakayım herhangi bir bankanın internet şubesinden dolar al sat.. yapamazsın..

millet işine bakmıyor arkadaş..

euro 10 lira olacakmış.. olsun.. daha önce olmadı mı ? bundan 25 sene önce dolar mark artmıyor muydu ? artıyordu, yani biz bunları daha önce sürekli yaşadık.. ama parama el koyacaklar, banyomdaki fayansları sökecekler, arabamın aküsünü çalacaklar...

bırakın bunları ya, algı operasyonu yapmayı, milletin kafasını bulandırmayı, sadece ve sadece kendi çıkarları için; yaşadığı & ekmeğini yediği ülkenin batmasını arzulamakta nasıl bir kafadır ?

bu vatandan bir gram bile yararlanıp böyle davrananlara yazıklar kere yazıklar olsun...

syg,

8.  Alıntı Originally Posted by ozziem Yazıyı Oku
    Üstat kimde var o kadar para 100k eur olmaz mı? Hiç mi faiz vermez bu kan emiciler?
    Züricher Kantonalbank 100kEuro ya kadar yıllık %0.1 civarı veriyor ama 100kEuro üstü %0

Alınan faiz hesap işletim ücretini ancak karşılar.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Sayfa 98/1006 İlkİlk ... 488896979899100108148198598 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •