Anket Sonuçlarını Gör: Sıralama nasıl olsun

Oylayan
508. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Alfabetik

297 58.46%
  • Son yazılana göre

211 41.54%
Sayfa 31/36 İlkİlk ... 212930313233 ... SonSon
Arama sonucu : 287 madde; 241 - 248 arası.

Konu: Hisse başlıkları alfabetik olarak mı yoksa son yazılana göre mi sıralansın?

1. Alfabetik olması ve tekrar foruma girdikten sonra tekrar foruma kaldigin yerden yorum okumaya devam edilebilmeli.. ya da son yorum görünsün bütün sayfaları tekrar bakıyoruz.

2. Alfabetik daha iyi sanki

Sent from my LG-D855 using Android mobile app

3. Aradığını daha kolay bulmak için Alfabetik sıra olmalıdır. .

4. Alfabetik olsun.

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    son yazılana göre iyidir alfabetik sırada 1 aydır yazılmayan başlık harf önceliğinden dolayı hep üstte dururken sık yazılan gerilerde kalacak
    Ben de katılıyorum!

6. Alfabetik olması daha iyidir.Herkes aradığının nerde olduğunu kolaylıkla bulur böylelikle.

Sent from my ASUS_Z00AD using hisse.net mobile app

Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Ya lütfen forum aana sayfasında hisseleri pazar gözetmeden ALFABETİK dizer misiniz.
    Hisse isminin yanına parantez içinde ait olduğu pazar vs bilgiler yazılabilir.
    Bir hisse arayacağımız zaman, yaa bu hangi pazardaydı vs dolanmayalım. Direkt harflerden gidelim.

ÖRNEK;

USAK - Uşak Seramik(ANA PAZAR)

AGYO Atakule Gmyo (ANAPAZAR-MODERASYONLU BÖLÜM)

ANELT Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş. (YAKIN İZLEME PAZARI)
    Israr ediyorum. Bunu uygulayalım.
    Direk Harften hissemize ulaşalım. İlk defa giren biri istediği sayfaya tık diye ulaşabilsin. Yaa bunun pazarı neydi, hatta pazar neydi vs uğraşmasın.

8. şu anki mevcut durum karışık . hisseleri bulmak için zaman harcıyoruz. alfabetik olursa iyi olur. sayın yöneticiler.

Sayfa 31/36 İlkİlk ... 212930313233 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •