Onemli Gunler Banner
Sayfa 85/491 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon
Arama sonucu : 3928 madde; 673 - 680 arası.

Konu: YBTAS - Yibitaş İnşaat Proje

1. Burada iştirakler başlığı adı altında yazınca haklısın.Düz mantıksal düşünün.VOTORANTİM 308 milyon sermayesi var gelecek 100 BİN sermayeli şirketi alacak sonra kendi %86 sına ortak edecek.

2. Çok kısır döngüye düştük bence gereksiz bir tartışma şirketi kendi başına bağımsız değerlendirin.Hepinize güzel kazançlar dilerim.

3. Yibitaş ile görüştüm...
    Yibitaşın iştirak veya ortaklığı olmadığının kesin olduğu söylendi...
    Kap taki "bağlı ortaklık" bilgilerini...Yibitaşın, bağlı olduğu ortaklık olarak yorumluyorlar...
    Böyle olmaması lazım dedim...
    Böyle olursa diğer tüm firmaların bilgileri yanlış olur dedim
    Spk mevzuatı ile ilgili "danışman firma" ile görüşeceğini söylediler...
    Deniz dibinden inci çıkarmak isteyen; vurgun yemeyi göze almalı..

4. Çok ve boşa kurcaladınız.Aha işlem bile görmedi😂😂😂😂elimde olmayan hisseye ne yorum yaptım beeee.Neyseki doğru biliyormuşum.Kalın sağlıcakla.

Alıntı Originally Posted by viking Yazıyı Oku
    Burada iştirakler başlığı adı altında yazınca haklısın.Düz mantıksal düşünün.VOTORANTİM 308 milyon sermayesi var gelecek 100 BİN sermayeli şirketi alacak sonra kendi %86 sına ortak edecek.
    Mantıkla iş olmaz,,işin doğrusunu şirket söylemeli.
    Belki nakit para vermedi,,,ybtaşı alırken dediki ben de sana benim hisselerimi vereyim,karşılığında seni alayım,,bu bir senaryo,,bunu tam bilemem,,ama pekala mümkün olabilir yani.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Alıntı Originally Posted by Radyocu Yazıyı Oku
    Yibitaş ile görüştüm...
    Yibitaşın iştirak veya ortaklığı olmadığının kesin olduğu söylendi...
    Kap taki "bağlı ortaklık" bilgilerini...Yibitaşın, bağlı olduğu ortaklık olarak yorumluyorlar...
    Böyle olmaması lazım dedim...
    Böyle olursa diğer tüm firmaların bilgileri yanlış olur dedim
    Spk mevzuatı ile ilgili "danışman firma" ile görüşeceğini söylediler...
    Teşekkür ederim.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

burda küsüratlar son hızla kaydileştiriliyor.. işleri acele sanki...yongada kimse iştirakleri varmı yokmu sorgulamadı...bence mikserlik yapmanın kimseye faydası olmaz..kağılar yazdırıldıkça birileride alıveriyor..şirkete gidin açın telefon evinizde öğrenin burda hedef farklı..ısbirde iştirak kısmı kalabalık gidin orya.. belki şu olabilir..ybtaş borç vermşse ana ortağa , borç karşılığı kjadar ana ortaktan yüzde ortak olabilir..onun dışında hedef farklkı..tartışmayı telefonla kendi aranızda yapın..
    Son düzenleme : meho; 20-09-2018 saat: 11:30.
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

***THYAO* *EREGL* *YBTAS*** MERKEZİ KAYIT KURULUŞU A.Ş.( Borsada İşlem Gören Tipe Dönüşüm Duyurusu

***THYAO******EREGL******YBTAS*** MERKEZİ KAYIT KURULUŞU A.Ş.( Borsada İşlem Gören Tipe Dönüşüm Duyurusu )

Özet Bilgi DÖNÜŞÜM
    İlgili Şirketler EREGL, THYAO, YBTAS

Sermaye Piyasası Kurulu'nun VII-128.1 sayılı "Pay Tebliği"'nin 15'nci maddesi gereğince, pay senetleri Borsada işlem gören ortaklıkların Kurul kaydında olan ancak Borsada işlem görmeyen statüde pay senetlerinin Borsada satışa konu edilebilmesi amacıyla Merkezi Kayıt Kuruluşu'na yapılan başvurulara ait bilgiler aşağıda yer almaktadır.
    Borsa Kodu Sıra No Satışa Konu Pay Ünvanı Grubu Yatırımcının Adı-Soyadı Ünvanı Nominal Tutar (TL)* Tsp İşlemi ** Satış Kısıtı **
    EREGL 1 EREGLI DEMIR VE ÇELIK FABRIKALARI T.A.S. E MEHMET AKARSU 911,420
    THYAO 2 TÜRK HAVA YOLLARI A.O E SERPIL KÜÇÜK 426,218
    YBTAS 3 YIBITAS YOZGAT ISÇI BIRLIGI INSAAT MALZEMELERI TICARET VE SANAYI A.S. E YUSUF ALTINOK 0,560
    YBTAS 4 YIBITAS YOZGAT ISÇI BIRLIGI INSAAT MALZEMELERI TICARET VE SANAYI A.S. E YUSUF ALTINOK 0,932

(*) Nominal Tutar(TL): Bakiye alanlarında binlik ayracı olarak nokta (.), küsürat ayracı olarak ise virgül (,) kullanılmaktadır. (**) İlgili veriler üye bildirimi doğrultusunda yayınlanmaktadır. Borsa tarafından satış işleminin Toptan Alış Satış İşlemi olarak (TAS) yapılacağı duyurulduktan sonra TAS işlem tarihinde paylar borsada işlem gören tipe dönüştürülecek olup, aksi taktirde dönüşüm işlemi mevzuatta öngörülen sürede tamamlanacaktır.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/708944

BIST

(21/09/2018 - 16:31:06)

Sayfa 85/491 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •