Sayfa 92/95 İlkİlk ... 42829091929394 ... SonSon
Arama sonucu : 753 madde; 729 - 736 arası.

Konu: (kod rakamlar)==>izmir'in dağlarında çiçekler açar..

1. gecenin ilerleyen saatlerinde değinilmesi gereken çok önemli konular var..bu topiği okuma zahmetine katlanan katılımcı arkadaşların geçmiş 8-10 sayfayı gözden geçirmelerinde faydalar vardır...

2. eğer doğru ise;

bu adi yaratık ve bu adi yaratık gibi düşünenlere için yazıyorum...diğer evet çiler üstüne alınmasın..

ulan şerrefsiz köpek..

eğer g.tün yiyorsa elinden geleni ardına koyma...

böyle bir şeye teşebbüs ettiğin anda seni anandan doğduğuna pişman etmeyen şerrefsizdir..

ama hiç merak etme...biz,ne karına ne de kızına bir şey yaparız..hepsi bacımız kardeşimizdir...

bizler,sizler gibi milletin karısının kızının ırzında namusunda gözü olan adi yaratıklar değiliz...

ve bu ırz düşmanı katil için ülke kanunlarında bir ceza maddesi olup olmadığını da merak ediyorum...
    Son düzenleme : STAH; 13-04-2017 saat: 20:14.

3.  Alıntı Originally Posted by STAH Yazıyı Oku
    gecenin ilerleyen saatlerinde değinilmesi gereken çok önemli konular var..bu topiği okuma zahmetine katlanan katılımcı arkadaşların geçmiş 8-10 sayfayı gözden geçirmelerinde faydalar vardır...
    Sayın Stah;
    Özellikle saatlik ve yarım günlük grafikte daha belirgin, toparlak-yusyuvarlak tosun gibi bir tepe görüyorum ben. Yukarıdaki gönderinizi okuyunca yazayım dedim.
    Ben bu akşamki değerlendirmelerinizi merakla bekliyorum.
    Belki de kendi beklentilerime destek argüman arayışıdır bu
    İnsan iki şeyi bilmelidir:
    1.Haddini. 2.Hesabını.

4.  Alıntı Originally Posted by STAH Yazıyı Oku

eğer doğru ise;

bu adi yaratık ve bu adi yaratık gibi düşünenlere için yazıyorum...diğer evet çiler üstüne alınmasın..

ulan şerrefsiz köpek..

eğer g.tün yiyorsa elinden geleni ardına koyma...

böyle bir şeye teşebbüs ettiğin anda seni anandan doğduğuna pişman etmeyen şerrefsizdir..

ama hiç merak etme...biz,ne karına ne de kızına bir şey yaparız..hepsi bacımız kardeşimizdir...

bizler,sizler gibi milletin karısının kızının ırzında namusunda gözü olan adi yaratıklar değiliz...

ve bu ırz düşmanı katil için ülke kanunlarında bir ceza maddesi olup olmadığını da merak ediyorum...
    Sayın stah; bu karakter yoksunu zavallı yaratıklar mevcut yönetimden yüz bulmaktadırlar. Maalesef beyinleri S.......Leriyle kısadevre oldukları İÇİN başka şey bilmezler. Üzücü olan tarafı gün geçtikçe sayıları ve densizlikleri artmaktadır. Bizlere düşen ise bence yetiştirdiğimiz çocuklarımızı insan onuruna yakışır biçimde eğitmek, insan olmayı öğretmektir. Saygılarımla

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

bu bir savaş değil, sadece demokrasinin gereği olarak bir seçim.
    hadi savaş diyelim. geçmişte hangi Türk devleti bir savaş sonunda düşmanın karısını ve kızına göz dikip, ganimet saymıştır.
    müslimanlıkta da bildiğim kadarıyla böyle bir uygulama yok.
    bir de bunu ifade eden "hem müslimanım, hem de Türk'üm" diyecek.
    ne günlere kaldık. kısaca yuh artık diyorum.
    olumsuz anlamda beni sürekli şaşırtıyor bu ülkemin bazı insanı.
    daha neler göreceğiz, işiteceğiz?

6.  Alıntı Originally Posted by STAH Yazıyı Oku
    Hocam nefret suçu, halkı kin ve düşmanlığa tahrik falan gibi suçlar var da bu ara cezayı yasayı falan pek takan yok, dünya kadar suç işleniyor, yasa çiğneniyor, hangi savcı akpliye işlem yapacak?
    Diğer yandan sen kalk ismi lazım olmayan birine öh de aynı gece gözaltına alınır tutuklu yargılanırsın.

7. Umarım varlık fonunu borsada kullanmıyorlardır, beceremezler batırırlar o paraları. Hele yabancılar kokusunu alır da piyasaya taze fon gelmiş şunu bir ütelim derse duman ederler, varlık fonunun kaç milyarı var? yabancı payı yüzde altmış küsür borsada organize şekilde bir basarlar malı ne fon dayanır ne birşey. Şu anda küçük yatırımcının eti budu fazla olmadığı için küçük küçük çıkabiliyorlar fiyat düşmesin diye öyle yağlı alıcı bulurlarsa binerler tepesine.

Sayfa 92/95 İlkİlk ... 42829091929394 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •