Sayfa 964/1030 İlkİlk ... 4648649149549629639649659669741014 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 7,705 - 7,712 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. arkadaslar abilerim son 2 3 gun ıcınde vakıfdan hesap actıran oldumu benden gecen 1 hafta once ılk acılısta 25 tl aldılar baska bı arkadasın yazısında almadılar hıc yazdıgını gordum bızımı kazıkladılar anlamadım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,317
     Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    Bunu yazan arkadaş ya cok enayi, ya da bizi enayi yerine koyuyor.
    Joe akilli olan idi degil mi? Hepsini idare eden.
    Averel ise en uzun boylusu olan, aklini yemekle bozan idi yanlis hatirlamiyorsam.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

3.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Joe akilli olan idi degil mi? Hepsini idare eden.
    Averel ise en uzun boylusu olan, aklini yemekle bozan idi yanlis hatirlamiyorsam.
    Syg,
    Aynen üstadım : d

4.  Alıntı Originally Posted by turgut+ Yazıyı Oku
    arkadaslar abilerim son 2 3 gun ıcınde vakıfdan hesap actıran oldumu benden gecen 1 hafta once ılk acılısta 25 tl aldılar baska bı arkadasın yazısında almadılar hıc yazdıgını gordum bızımı kazıkladılar anlamadım
    Ben merak edip şube müdürüne sordum. 25 tl hesap açma parası alıyorlar.

5.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    yaşamaz..

yaşamaktan kasıt tabi ki o parayı biriktirirken yaşamaya alıştığı standartta, ya da az aşağısında yaşamayı, harcamayı kabullenerek yaşamak, piyango bir birikim değilse bahsi geçen.

yalan tuik enflasyonuna göre bile erir anapara tl faizde, şu andaki oranlarla bile. sokak enflasyonunu varın siz düşünün.
    erimez demiyorum erir ama miktar yüksek olduğu için çok vakit alır.. 100 sene yaşarım diyorsanız.. görürsünüz paranın eridiğini..
    ayrıca ben ne yapayım 50 sinden sonra parayı emekli maaşı bile yeter bana.. para gencken harcanır..

6.  Alıntı Originally Posted by turgut+ Yazıyı Oku
    arkadaslar abilerim son 2 3 gun ıcınde vakıfdan hesap actıran oldumu benden gecen 1 hafta once ılk acılısta 25 tl aldılar baska bı arkadasın yazısında almadılar hıc yazdıgını gordum bızımı kazıkladılar anlamadım
    Evet diğer forumda duydum 2 kişiden
    Aldıkları ücret yasal değil sanırım hizmet satıyor şubeler, makbuzda ne yazıyor açıklamada acaba?

7.  Alıntı Originally Posted by Joe Dalton Yazıyı Oku
    erimez demiyorum erir ama miktar yüksek olduğu için çok vakit alır.. 100 sene yaşarım diyorsanız.. görürsünüz paranın eridiğini..
    ayrıca ben ne yapayım 50 sinden sonra parayı emekli maaşı bile yeter bana.. para gencken harcanır..
    para eşittir yemek ? cok sığ bakış acısı. Memur kafası.

8.  Alıntı Originally Posted by Joe Dalton Yazıyı Oku
    konuştukça şov çekiyorsunuz sn joe dalton. allah akıl fikir versin. amin.

Sayfa 964/1030 İlkİlk ... 4648649149549629639649659669741014 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •