Sayfa 408/881 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458508 ... SonSon
Arama sonucu : 7045 madde; 3,257 - 3,264 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1. Okumak isteyenler için Tuncay Turşucu'nun Arclk bilanço analizi. Ben okudum ve vesbe için olumlu olan hislerim daha da arttı.

http://tuncaytursucu.com/arclk-2018-...teknik-analiz/

2. Eveeeet ,,, karar ani yaklasiyor,, Acun soruyor ?14 u Kabul ediyor musun ?? Yada kutuyu mu Acalim

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Okumak isteyenler için Tuncay Turşucu'nun Arclk bilanço analizi. Ben okudum ve vesbe için olumlu olan hislerim daha da arttı.

http://tuncaytursucu.com/arclk-2018-...teknik-analiz/
    ''esas faaliyet kar marjı hammadde fiyatlarının gerilemesiyle birlikte olumlu etkilenmiş görünüyor''

en dikkatimi çeken cümle bu oldu bizim açımızdan,3.çeyrek kur yükselişine rağmen hammadde fiyatlarındaki düşüş açığı kapatmış olumlu dahi etkilemiş,ama bizde hep kur artışının bu kalemi çok olumsuz etkileyeceği dillendiriliyor,oysa aynı sektör aynı malzeme aynı döviz aynı piyasa..hadi olumlu da etkilemesin ama denildiği kadar karı törpülemeyeceğini beklemek gerekmez mi en azından,twiterda burda ve başka ortamlarda hep bu konudan dem vuruldu

4.  Alıntı Originally Posted by tunver Yazıyı Oku
    Eveeeet ,,, karar ani yaklasiyor,, Acun soruyor ?14 u Kabul ediyor musun ?? Yada kutuyu mu Acalim

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    bEN SEYMA SUBASI TALİHİ İSTİYORUM
    https://www.youtube.com/watch?v=5CoC3LsxuX8

5.  Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    bEN SEYMA SUBASI TALİHİ İSTİYORUM
    https://www.youtube.com/watch?v=5CoC3LsxuX8
    . Super .. Ama bize ANZ cikabilir .. Dikkatli olmakta fayda var 🤨🤨🤨🤨

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Unhappy

Alıntı Originally Posted by tunver Yazıyı Oku
    . Super .. Ama bize ANZ cikabilir .. Dikkatli olmakta fayda var 🤨🤨🤨🤨

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yok almayayım hocam, önceden karsılaşmıslığımız var. 14 ü düşünmek lazım

7.  Alıntı Originally Posted by different Yazıyı Oku
    ''esas faaliyet kar marjı hammadde fiyatlarının gerilemesiyle birlikte olumlu etkilenmiş görünüyor''

en dikkatimi çeken cümle bu oldu bizim açımızdan,3.çeyrek kur yükselişine rağmen hammadde fiyatlarındaki düşüş açığı kapatmış olumlu dahi etkilemiş,ama bizde hep kur artışının bu kalemi çok olumsuz etkileyeceği dillendiriliyor,oysa aynı sektör aynı malzeme aynı döviz aynı piyasa..hadi olumlu da etkilemesin ama denildiği kadar karı törpülemeyeceğini beklemek gerekmez mi en azından,twiterda burda ve başka ortamlarda hep bu konudan dem vuruldu
    Merhabalar,
    her sirketin muhasebesel kayitlari farklilik gosterebiliyor.
    Bilancolarda hizlica gectigimiz duz yazilarda, hangi sisteme gore stok kayitlari tutuldugu anlatiliyor. Sadece stok degil bir cok kalemin ne sekilde tutuldugu yaziyor. Ama acikcasi anlamak zor.
    O yuzden sirletlerin gecmis bilancolarini inceleyip daha detayli bilgiler edinilebilir. Hatta 4-5 bilancoya hissede girmek, tahminlerde nerelere bakacaginizi iyice kolaylastirabilir.
    Arclk ile vesbe bilancolari cok ama cok farkli formatlarda.
    O yuzden vesbe tahminim olan 130 milyondan +-30 milyon oynayacagini dusunuyorum . Eger cok farkli bir rakam gelirse gercekten sasiririm. Ozurde dilerim.

Ama bu eskidende dedigim gibi, sirketimizin bistin en ucuz temettu veren kagidi oldugu gercegini degistirmez.
    Yine 2019 da ki net kar beklentim ise 800 milyon. Asiri doviz hareketlerinde tahminde degisecektir. Ama potansiyelimiz cok yuksek.

Saygilar.

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by yldream Yazıyı Oku
    Merhabalar,
    her sirketin muhasebesel kayitlari farklilik gosterebiliyor.
    Bilancolarda hizlica gectigimiz duz yazilarda, hangi sisteme gore stok kayitlari tutuldugu anlatiliyor. Sadece stok degil bir cok kalemin ne sekilde tutuldugu yaziyor. Ama acikcasi anlamak zor.
    O yuzden sirletlerin gecmis bilancolarini inceleyip daha detayli bilgiler edinilebilir. Hatta 4-5 bilancoya hissede girmek, tahminlerde nerelere bakacaginizi iyice kolaylastirabilir.
    Arclk ile vesbe bilancolari cok ama cok farkli formatlarda.
    O yuzden vesbe tahminim olan 130 milyondan +-30 milyon oynayacagini dusunuyorum . Eger cok farkli bir rakam gelirse gercekten sasiririm. Ozurde dilerim.

Ama bu eskidende dedigim gibi, sirketimizin bistin en ucuz temettu veren kagidi oldugu gercegini degistirmez.
    Yine 2019 da ki net kar beklentim ise 800 milyon. Asiri doviz hareketlerinde tahminde degisecektir. Ama potansiyelimiz cok yuksek.

Saygilar.

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hakkımızda hayırlısı olsun syn yldream,sizi twitterde takip ediyorum güzel analizleriniz var elinize emeğinize sağlık,ama vesbe kar konusunda haksız çıkmanızı diliyorum

Sayfa 408/881 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458508 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •