Sayfa 44/195 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon
Arama sonucu : 1559 madde; 345 - 352 arası.

Konu: Mevduat faizimi yoksa Para piyasası fonu mu

1.  Alıntı Originally Posted by ironarm Yazıyı Oku
    Herkese günaydın.
    Bugün küçük bir miktar İş Bankası'nın 801 kodlu fonundan aldım.
    Bir şey dikkatimi çekti; burada Sn. t.axaray bahsetmiştir de ben atlamışım herhalde.
    Alım yaparken en az alış yapılabilecek miktar "4" olarak olarak belirtiyor ama sanırım 4'ün katları şeklinde alınabiliyor. Ben tek sayılı bir rakam girdiğimde 1 altı kadar aldı, daha sonra 3 tane satıp tekrar 4 tane olarak aldım.
    Ben en az 4 tane olacak onun üzerindeki rakamlarda bir sınırlama yok sanıyordum, değilmiş sanırım.
    En az 4 adet aynı fon varsa hesapta isterseniz üzerine 1 adet alın.

2.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    En az 4 adet aynı fon varsa hesapta isterseniz üzerine 1 adet alın.
    Belki dediğiniz gibi oluyordur, denemek lazım.
    Açıkçası ben küçük bir miktar aldım, 13 adet almak istedim 12 adet alabildim. İki kere denedim ama 13 olarak vermedi. Ben de 12 alıp, üçünü satıp tekrar 4 tane aldım. Belki sistemden kaynaklanıyordur ama 13 adet vermeyince 4'ün katları şeklinde mi satılıyor diye düşündüm.

3.  Alıntı Originally Posted by ironarm Yazıyı Oku
    Açıkçası ben küçük bir miktar aldım, 13 adet almak istedim 12 adet alabildim. İki kere denedim ama 13 olarak vermedi. Ben de 12 alıp, üçünü satıp tekrar 4 tane aldım. Belki sistemden kaynaklanıyordur ama 13 adet vermeyince 4'ün katları şeklinde mi satılıyor diye düşündüm.
    Aynı şey benim başıma da gelmişti sanki, ama emin olamadım şimdi. Neyse, tekrar olduğunda yazalım buraya.

Alıntı Originally Posted by ironarm Yazıyı Oku
    4 ve katları alabiliyorsunuz 13 tane alamıyorsunuz 12 yada 16-20-24 gibi alabilirsiniz ancak paranız 13 tane ediyorsa aynen 12 tane alın ve sonra 3 satın 4 olarak geri alın👍
    Yazın Arsa... Kışın Borsa

4 ün katları olduğu sürece üst sınır Yok 400 de alabilirsiniz 4000 de

Alıntı Originally Posted by t.axaray Yazıyı Oku
    4 ün katları olduğu sürece üst sınır Yok 400 de alabilirsiniz 4000 de
    Benzer bir durum akbank ALE fonunda da var. 1000 ve katları halinde alıp satabiliyorsunuz. birim değeri şu an 0,018428 lira. buna göre en az 18, 43 liralık alım yapmanız gerekiyor. syg.

Alıntı Originally Posted by t.axaray Yazıyı Oku
    4 ve katları alabiliyorsunuz 13 tane alamıyorsunuz 12 yada 16-20-24 gibi alabilirsiniz ancak paranız 13 tane ediyorsa aynen 12 tane alın ve sonra 3 satın 4 olarak geri alın��
    geriye kalan para zaten çok kayda değer olmuyor, uğraşmadan 808 fonu, o da likit, alıyorum. onun getirisi de çok kötü değil.

Sayfa 44/195 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •