Sayfa 1202/1527 İlkİlk ... 20270211021152119212001201120212031204121212521302 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 9,609 - 9,616 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1.  Alıntı Originally Posted by mühendis ankara Yazıyı Oku
    geçen sene yıllık konsolide bilançosu sonrası hareketlerini hatırlayan vardır mutlaka.

fiyattan ve teknikten bağımsız düşünecek olursak, geçen senekine benzer hareketleri yapacak olursa, önümüzdeki on gün nasıl bir seyir olur acaba?
    3. Çeyrek açıklandığında düşmüştü sonraki gün çıkmıştı bu yıl

2. seçim sonrası merkezin faiz düşüreceğine kesin gözüyle bakıyor piyasalar..

bu durumda faizden kaçan paranın dolara gideceği düşünülüyor ama zaten yerli yatırımcı çoktan dolarda pozisyon aldı bile ve dolar alacak daha fazla bir pozisyonlarıda yok. seçim sonrası bu yerli yatırımcının dolar beklentisi 7 tl olması ama bir süre sonra doların yükselmediğini görüncebu yatırımcılarda ufaktan satışa geçecek.

faizler düşünce borsa pozitif etkilenir çünkü pek çok yatırımcı kredili işlem yapamıyor faizler yükse olduğu için bu kişiler faizler düşünce kredili işlemlere geçiş yapacak buda borsada alımlara sebep olacak.
    Beyler burada bulunmamın sebebi yeni gelen bu hisseyi almak isteyen arkadaşları 22 kez daha düşünmeye yönlendirmek hisseyi almışla ölmüşe ise çare bulunmaz

3. Trafikteyim şu rakamları tek mesaj da yazsanıza abi. Kozalakların bilançosu ne gelmiş?
    Şu bilanço okumayı da ufacık öğrenelim arkadaşlar. Ortaklık yapısını bilmediğiniz koza grubundan hisse almışsınız şimdi 35m bilanço nerede kaldı diyorsunuz şaşırıyorsunuz. Sizin iyiliğiniz için söylüyorum.

Sent from my iPhone

4. Bu kagitlarin bilanco fiyatladigini gormedim. Hadi spek utandir bizi.

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Aynen hocam, endeksi pozisyonlara göre tuttular... bakalım neler olacak bundan sonra..
    Dostum kanatimce siyaset ve dis gelismeler iyi takip edilmeli asagidaki gapi kaptmaya yonelecektir. VİOP cu arkadas varsa KCHOL asa yonlu ilk patlamasi gereken hisse, cunku 18.80-81 adamlar kirdirmadilar mal usutune mal yigdilar.Bir haftada 16.90 dan 18.80 soluksuz geldi tum indikatorleri satken dusmek yerine hep yukari cikti oneri degil sesli dusuncemdir.

6.  Alıntı Originally Posted by Akadian Yazıyı Oku
    Trafikteyim şu rakamları tek mesaj da yazsanıza abi. Kozalakların bilançosu ne gelmiş?
    Şu bilanço okumayı da ufacık öğrenelim arkadaşlar. Ortaklık yapısını bilmediğiniz koza grubundan hisse almışsınız şimdi 35m bilanço nerede kaldı diyorsunuz şaşırıyorsunuz. Sizin iyiliğiniz için söylüyorum.

Sent from my iPhone
    Aynen başkan... durum şu
    Kozaa 458.8
    Kozal 1.174
    Ipeke 238.2 Gelmiş...

7.  Alıntı Originally Posted by YÖRÜK Yazıyı Oku
    Bugun TEB yatirimin VİOP ta acmis oldugu long pozisyonu bistin dusmesini engelledi. Pozisyonlar bugun kapatildi ve endeks 105 seviyelerinden gelen satisla 104 bin bandinda kaldi, asagidada gap var dikkat edilmesi gerekir.
    Hocam bist 87 binden gelene kadar zaten mayın tarlası normalde kuruş yatırmam bu kadar gaplı endekse ama işte meret çekti benikazandık da çok şükür ama gap korkutur beni hep. Pastalar için de teşekkürler

Sent from my iPhone

8.  Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Aynen başkan... durum şu
    Kozaa 458.8
    Kozal 1.174
    Ipeke 238.2 Gelmiş...
    Kozal yanlış hatırlamıyorsam vergi dairesine sunduğu ile neredeyse aynı bilanço açıklamış değişik. Kozaa uçmuş tahminim iki katı. İpeke de iyi. E hayırlı olsun. Sürpriz bariz kozaa.

Sent from my iPhone

Sayfa 1202/1527 İlkİlk ... 20270211021152119212001201120212031204121212521302 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •