Sayfa 1225/1527 İlkİlk ... 22572511251175121512231224122512261227123512751325 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 9,793 - 9,800 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1.  Alıntı Originally Posted by mdal Yazıyı Oku
    mart 15 ten sonra hissede kalmama kararım var.. izleyerek karar vermek gerekli yb olmayınca hisseler malesef kötü performans veriyor..
    Maalesef yb olmayınca veya karşı bacakta olunca hisseler sürünüyor haklısınız. Birde üzerine son dönemde gelen yabancı tam çulsuz. Hisse satmadan yeni hisse almıyor. Kredi notları bu seviyede kaldıkça büyük fonlar gelmeyecek vede bu vurguncularla çarpışmaya devam. Bol kazançlar dilerim. Kolay gelsin

2. Ortaya Karışık

Alıntı Originally Posted by Reaper Yazıyı Oku

Eyvallah saolasın ortak. Şu sasayı da göndersen çok iyi olur. İstedim iki yerden göremedi barbaros usta. Terzi kendi söküğünü dikemedi pastamı göremiyorum

Geldi abi eyvallah. Teşekkürler barbaros hocam

Sent from my iPhone

Alıntı Originally Posted by Akadian Yazıyı Oku
    Hocam bir de sasa alsak.

Sent from my iPhone

4.  Alıntı Originally Posted by grigök Yazıyı Oku
    Maalesef yb olmayınca veya karşı bacakta olunca hisseler sürünüyor haklısınız. Birde üzerine son dönemde gelen yabancı tam çulsuz. Hisse satmadan yeni hisse almıyor. Kredi notları bu seviyede kaldıkça büyük fonlar gelmeyecek vede bu vurguncularla çarpışmaya devam. Bol kazançlar dilerim. Kolay gelsin
    şuan işlem yapan yb de dediğiniz gibi vur kaç yapıp duruyorlar... piyasada karı kolay vermiyor
    YATIRIM, sonu yanlış giden SPEKÜLASYONDUR. EĞER, zamanında spekülasyondan çıkmazsanız MECBUREN yatırımcı olursunuz.

5. Mesajj

[QUOTE=Akadian;3215281]Tamam sustum ama 4 marttan sonra böyle gitmez bu. Keşke gitse de ben şaşırsam. Yabancı alamamış bist30 kağıdını yedirirler mi mazlum ky ye... mahkemeye az kaldı inatla güzel fiyatlanır diyorum. Yabancının haftaya hızlıca toplaması lazım yoksa tezim çöker.

4 marttan sonra böyle gitmez... ky ya yedirmezler ve inatla güzel fiyatlanır. Ben söylediğinizi anlayamadım kusura bakmayın iyi birşey mi dediniz kötü bir şey mi 😁

6. Ortaya Karışık

[QUOTE=samur45;3215461]
     Alıntı Originally Posted by Akadian Yazıyı Oku
    Tamam sustum ama 4 marttan sonra böyle gitmez bu. Keşke gitse de ben şaşırsam. Yabancı alamamış bist30 kağıdını yedirirler mi mazlum ky ye... mahkemeye az kaldı inatla güzel fiyatlanır diyorum. Yabancının haftaya hızlıca toplaması lazım yoksa tezim çöker.

4 marttan sonra böyle gitmez... ky ya yedirmezler ve inatla güzel fiyatlanır. Ben söylediğinizi anlayamadım kusura bakmayın iyi birşey mi dediniz kötü bir şey mi
    İyi bir şey bugün öyle yükselir uçar diye beklemiyorum. Haftaya yabancı mahkemeyi fiyatlamaya başlar bence. Bu fikrim senaryom diye düşünün. Buna göre yatırım yapılmasın. Ama ocakta kozaayı satıp çıkarken bunu düşündüm. başka hisselerde heyecanı yakalayıp gelicem işte yine kozaaya

Sent from my iPhone

7.  Alıntı Originally Posted by Cool76 Yazıyı Oku
    Çok kafa yormayin 9 saat kalmış şurada....O kadar terso yaptı ki.2018 de gelen harika bilançoları hatırlayın.Kozal açılış seansında neredeyse tavan oldu diye hatırlıyorum.O günü ise eksi kapattı KOZAL.Benim bir beklentim yok zira burası İstinye normal bir piyasa da işlem yapmiyorsunuz. Satış söz konusu olursa o zaman bilançolar satır satır bakılacak hatta yazılmayan otel vb yatırımlarda.Ama pozisyon alinmamissa ve de istenmeyen gruplar hala ortalıkta geziyorsa bu da havaya giden bir bilgi grubu olur.

Yanılmak isterim zira hissedeyim ama o kadar bunaltti ki satış dışı hicbirsey bana bir şey ifade etmiyor.
    Hocam sizin gibi bilgili insanların böyle birkaç kişinin sinirini bozmasıyla ortamı terk etmesine anlam veremiyorum. Gerçek hayatta da bu tarz insanlar var, gülüp geçmek yerine neden forumu terk ediyorsunuz ki ?

kozaada son yarım saat açıkçı tayfası yıne dolustu

Sayfa 1225/1527 İlkİlk ... 22572511251175121512231224122512261227123512751325 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •