Sayfa 237/747 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337737 ... SonSon
Arama sonucu : 5970 madde; 1,889 - 1,896 arası.

Konu: VESTL - Vestel

3.  Alıntı Originally Posted by Samsun_tr Yazıyı Oku
    Bu durum pek silkeleme gibi gelmiyor ama hayırlısı bakalım...
    ne silkelemesi 14lerden iniş çıkışla aşağı çekiyorlar buralardan vestele girende mangal gibi yürek lazım

4. 2 gündür düştü cuma günü umarım çıkış olur .valla çıkarken yavaş ama inerken boşluğa bir şey atar gibi zınk diye iniyor

5. şimdi
    Bu paylaşacağım olay %100 gerçektir ve gülmek serbesttir .
    Yakın zamanda sabaha karşı bi rüya rüyamda ak sakallı bi dede hem vallahi hem billahi şurdan kalkmak nasip olmasın ak sakallı bi dede o bana bakıyor ben ona bakıyorum böyle yemyeşil bi yerdeyiz kayalıkların üzerinde oturuyorum karşımda "Vestel al evladım " dedi
    -bende taşsak mı geciyon sen benle dede gülüşü atıp kalktım gittim .
    Sabah gördüğüm rüya aklıma geldi güldüm çünkü hic isim olmaz bu hisseyle o vakitler 6 miydi 7 miydi çıkıştan az zaman öncesi ..
    hatta topiginize gelip yazicaktim goygoyuna Vestel'ciler iyisiniz 3 vakte kadar size karada ölüm yok diye ki sutlandigim için nasip olmadı.
    Bekliyorum gelmiyiii ak sakallı dede çok pişmanım dön dedee

İyi insan olmanın da ,hoşgörünün de , sevmenin de sermayesi bedava.. Sevin lan birbirinizi !
    S.Alışık

6.  Alıntı Originally Posted by Eyözgürlük Yazıyı Oku
    şimdi
    Bu paylaşacağım olay %100 gerçektir ve gülmek serbesttir .
    Yakın zamanda sabaha karşı bi rüya rüyamda ak sakallı bi dede hem vallahi hem billahi şurdan kalkmak nasip olmasın ak sakallı bi dede o bana bakıyor ben ona bakıyorum böyle yemyeşil bi yerdeyiz kayalıkların üzerinde oturuyorum karşımda "Vestel al evladım " dedi
    -bende taşsak mı geciyon sen benle dede gülüşü atıp kalktım gittim .
    Sabah gördüğüm rüya aklıma geldi güldüm çünkü hic isim olmaz bu hisseyle o vakitler 6 miydi 7 miydi çıkıştan az zaman öncesi ..
    hatta topiginize gelip yazicaktim goygoyuna Vestel'ciler iyisiniz 3 vakte kadar size karada ölüm yok diye ki sutlandigim için nasip olmadı.
    Bekliyorum gelmiyiii ak sakallı dede çok pişmanım dön dedee

İyi insan olmanın da ,hoşgörünün de , sevmenin de sermayesi bedava.. Sevin lan birbirinizi !
    S.Alışık
    Bir daha ki rüyanızı yazmayı Atlamayıni dikkat edin KODESE DE girmeyin, hayrınız olur ky'ye dua alırsınız.

Sayfa 237/747 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337737 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •