Sayfa 373/992 İlkİlk ... 273323363371372373374375383423473873 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 2,977 - 2,984 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Cebimizi vuran milyar dolarlık fark
    Türkiye, Rus devi Gazprom’a doÄŸalgaz fiyatını indirmesi için yakın markajını sürdürürken, bu talebi haklı kılan çok çarpıcı veriler ortaya çıktı. Buna göre Türkiye, Rusya’dan her 1000 metreküp gazı ortalama 290-295 dolardan satın alıyor. Rusya’nın, Almanya ve DoÄŸu Avrupa ülkelerine ortalama satıÅŸ fiyatı 240-250 dolar bandında seyrediyor. Olcay Aydilek'in haberi

https://m.haberturk.com/son-dakika-c...rk-2451325-amp
    Bize verdikleri gaz özel hattan iyisinden başka açıklaması olamaz

2.  Alıntı Originally Posted by Arap Şükrü Yazıyı Oku
    Otomatik BES'e %25 desteği duyduğumda yüzümde oluşan ekşimenin bir benzerini, enflasyon korumalı mevduat hesapları ortaya çıktığında yaşadım.
    Mayhoş bir lezzet tavsiye ederim

3. Meclis'te tasarruf yok: Tanesi 1.2 milyona 80 yeni araç alındı. Araçlar 4.0 motor. Ne kadar yakıt yakacağını, yani milletin cebinden vekilin makam aracına ne kadar yakıt parası harcanacağı bilinmiyor.

http://m.patronlardunyasi.com/defaul...haberid=219826

4.  Alıntı Originally Posted by mkdmkd Yazıyı Oku
    Enflasyon hesaplamalarında ciro bazlı fiyat analizi geliştirilmiş.Beklenenden düşük çıkan enflasyonda bunun etkisi olmuş.

Merkezin bilançosunu makyajla,enflasyon hesaplamasını değiştir,mevduat faizlerini bankalara zorla dikte ettir.

Güven ve itibar kaybı üst noktada.

İnsanlar döviz ve altınla birikimlerini koruyabileceklerine inanıyor.

Kısa bir süre sonra burada TL faizinden çok daha farklı şeyler tartışılmaz umarım.

Ben dövize geçip para kazanmaktan çok paramı nasıl korurum modundayım.

Bu endişem hem değer kaybı ,hemde ihtiyaç halinde fiziki olarak parama ulaşma anlamında.

Sizler de var mı bu kaygılar,yoksa ben mi çok paranoyaklaştım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Kaygıların anavatanı kepler-10c den selamlar. Bizim gezegenimizde keperyum stoklamak her vatandaşın kendini zor günlere hazırlaması olarak bilinir. Kral Retardyidus döneminde halkımız bu taktiği uygulamaya başlamış ve şu anki Bertaraftus döneminde de sürdürmüye devam etmektedir.
    Son düzenleme : Enflasyon; 04-05-2019 saat: 22:07. Sebep: Proton

5.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Meclis'te tasarruf yok: Tanesi 1.2 milyona 80 yeni araç alındı. Araçlar 4.0 motor. Ne kadar yakıt yakacaÄŸını, yani milletin cebinden vekilin makam aracına ne kadar yakıt parası harcanacaÄŸı bilinmiyor.

http://m.patronlardunyasi.com/defaul...haberid=219826
    Vekiller önemli işlerini %100 verimlilikte yapabilmesi için konforlarını arttırmak lazım mantıklı bir çözüm

6.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    ...Bence seçim olmayacak....Bunlar SP nin 100K oyu bize gelirmi gelmez mi onun hesabını yapıyorlar diğer tarafta 35K DSP oyu var...SP geçersiz basarsa ya da %50 böyle davranırsa DSP oylarıda CHP tarafında geçerse yine değişen birşey olmaz...Bence kazanamayacaklarını öngördüklerinden hamle yapmaktan çekiniyorlar....
    Bence de. Eğer seçim yapılacak olsaydı ötv lere bu kadar zam yapmazlardı. Cep telefonuna zam olayı tüm kesimleri bezdiren bir hal aldı

Yorumlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    Seçimden yine İmamoğlu çıkar ve bu AKP'ye çok büyük bir darbe olur
    Espri icin tesekkurler sesli kahkaha patlattim

Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Espri icin tesekkurler sesli kahkaha patlattim
    Unutma bu dedigini

Sayfa 373/992 İlkİlk ... 273323363371372373374375383423473873 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız