Sayfa 120/301 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220 ... SonSon
Arama sonucu : 2405 madde; 953 - 960 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

1. turan1604
    3 yıl önce
    4 Oy

168 000 metre kare inşaat alanları var.30-50 milyon dolar kar ,borçlar bittikten sonra.

Bu haber sana aşkın dan mı geldi.
    3 yıl olmuş. Bi sor bakalım nerede 50 milyon dolar kâr de.

2.  Alıntı Originally Posted by manisali Yazıyı Oku
    turan1604
    3 yıl önce
    4 Oy

168 000 metre kare inşaat alanları var.30-50 milyon dolar kar ,borçlar bittikten sonra.

Bu haber sana aşkın dan mı geldi.
    3 yıl olmuş. Bi sor bakalım nerede 50 milyon dolar kâr de.
    Mrb Hayırlı ramazanlar Aşkına sormak problem değil,siz Niyazi Bey e bi sorun bakalım.Bu olanları.Burda senin yüzünden sebepsiz yere zarar ediyoruz.Algi oluşturup hisseyi olumsuz etkiliyorsun.Problemin varsa patronla çöz,hisseyle değil.iyi Günler

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by yenice17 Yazıyı Oku
    Mrb Hayırlı ramazanlar Aşkına sormak problem değil,siz Niyazi Bey e bi sorun bakalım.Bu olanları.Burda senin yüzünden sebepsiz yere zarar ediyoruz.Algi oluşturup hisseyi olumsuz etkiliyorsun.Problemin varsa patronla çöz,hisseyle değil.iyi Günler

KAP'a yapılan bildirimleri okusaydin gorurdun

4. Doğru söylüyorsun bizler piyonunuz, adamlık iddamizda yok.Bencileyin fakir bir kuluz inşaallah.

5. Eğer sizin , Aşkın Niyazi yüzünden zarar ediyorsak zerre kadar hakkım helal olmasın.

6. Bir adam önce bu hissenin sahipleri hırsız deyip sonra bu hisseyi kötülemeyin deyince sinirlenmiş aşırı gitmiş olabilirim. Kırdıysam özür dilerim. Ben hisse 2.50 deyken den beri bu hisseden uzak durun diyorum. Bu hisse ben dediğim için düşmüyor. Sahipleri öyle istediği için düşüyor. Hayırlı Ramazanlar

7. carlislecullen hayırlı ramazanlar hayırlı kandiller

8.  Alıntı Originally Posted by manisali Yazıyı Oku
    Bir adam önce bu hissenin sahipleri hırsız deyip sonra bu hisseyi kötülemeyin deyince sinirlenmiş aşırı gitmiş olabilirim. Kırdıysam özür dilerim. Ben hisse 2.50 deyken den beri bu hisseden uzak durun diyorum. Bu hisse ben dediğim için düşmüyor. Sahipleri öyle istediği için düşüyor. Hayırlı Ramazanlar
    Canın sağolsun.Hepimize hayırlı iftarlar

Sayfa 120/301 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •