Sayfa 303/612 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403 ... SonSon
Arama sonucu : 4895 madde; 2,417 - 2,424 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

yarın ppk toplantısı var.

satışları hem kar realizasyonuna hemde yarınki ppk toplantısında alınacak kararlar öncesi hareket olarak görüyorum. yarın öğleden sonra pozitif yönde hareketlenme olacaktır.

bu arada piyasa bir faiz değişikliği beklemiyor.
    Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

37.42 den işlem görüyor.
    Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

güne 36.30 ile başlayan pgsus en düşük 36.18 en yüksek 37.48 değerini görerek 1. seansı 37.20 ile kapattı.

ppk toplantısından çıkacak kararı piyasanın olumlu değerlendirmesi halinde hissede 38.50 lere doğru hareketler oluşabilir.

yakında ağlama duvarına döner burası
    önemli olan kazançtır. ister satarken ister alırken.

5.  Alıntı Originally Posted by EUPHORIA Yazıyı Oku
    Hisse 31 iken ucgeni yukari kiramaz gibi biseyler soylemistin, seninle beraber bir grup satin da satin 20 olacak diye tutturmustu. Onlar ortadan kayboldu bakalim burasi aglama duvari mi olacak yoksa ikinci kez yanilacak misin...

6.  Alıntı Originally Posted by EUPHORIA Yazıyı Oku

7.  Alıntı Originally Posted by Huylananadam Yazıyı Oku
    Bana hiç inanmadınız biliyorum ama pgsus u bir buçuk yıldan fazladır sizi takip ederek taşıyorum. Vade farkıyla verme sözünüzü unutmadım. Ben de vermiyorum. Bekliyoruz
    Bir buçuk yıl önce pegasus 38 liraydı. O zaman 38 liradan neden vermediniz?

8.  Alıntı Originally Posted by scrat Yazıyı Oku
    Hisse 31 iken ucgeni yukari kiramaz gibi biseyler soylemistin, seninle beraber bir grup satin da satin 20 olacak diye tutturmustu. Onlar ortadan kayboldu bakalim burasi aglama duvari mi olacak yoksa ikinci kez yanilacak misin...
    Yıllardır forumu takip ederim. Satın satın 20 olacak diye tutturan olmadı. Tam tersine bu senet yükselişe geçince ben demiştimciler çıkıp geliyor. Düşüşe geçince ise toz duman olup aylarca ortaya çıkmıyorlar.

Sayfa 303/612 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •