Sayfa 177/1012 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277677 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 1,409 - 1,416 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. sırayla pazarlıyorlar,önce borsaları ele verdiler şimdi altın.yahu biz bu filmleri çok gördük. herkes bir eller havaya halinde,o elleri zamanı gelince kıracaklar.aynı olay altcoinlerde oldu ele verdiler ve iyi verdiler.

2. jpy,chf faizlerin negatife gitmesinin nedeni,bu adamların aşırı tasarruf yapmaları,israfçı olmadıkları için harcamıyorlar.geçen yıllarda lozandayım,baktım 30 senelik ama taş gibi troleybüsler çalışıyor, dedim bu ne? adamlar bir mal çürümeden atmıyorlarmış.vay be isviçre bu.orada her ailenin milyon chf bankada hesabı var. atadan zengin adamlar. bizde tam tersi para yok ama israf tam gaz. biz adam olmayız

3.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Haber Haziran ayına ait, altın o günden bugüne daha agrasif çıkış yapmış yaklaşık 200 dolar az buz değil yani. Ya haberi mal toplamak için ortaya atmışlar yada haber kimseyi inandıramamış.
    Fed kasamda 8000 ton altın var demiş ama elli yıldır da denetleme yaptırtmadığını öğrendim..
    Şimdi de galaksinin bi yerinde altın yığılı Nasa ilen birlikte onu getireceğiz diyor...
    Ben bu işten kıllandım yarın ne altın ne de gümüş bozdururum...

4.  Alıntı Originally Posted by altivec Yazıyı Oku
    sırayla pazarlıyorlar,önce borsaları ele verdiler şimdi altın.yahu biz bu filmleri çok gördük. herkes bir eller havaya halinde,o elleri zamanı gelince kıracaklar.aynı olay altcoinlerde oldu ele verdiler ve iyi verdiler.
    Kimseye altın pazarlamıyorum.. yatırım danışmanı da değilim... portföyünüzü tamamını altına çevirin demiyorum.. tek söyledigim altın kadar ucuz yatırım aracı yok.. haklı olup olmadıgımızı zaman gösterecek..

Almanya'da hane halkı Bundesbank'dan daha fazla altına sahip... taa 2014'den almanların tv kanalında https://www.youtube.com/watch?v=TYjtLPcPEj4

5.  Alıntı Originally Posted by kutsi Yazıyı Oku
    Kimseye altın pazarlamıyorum.. yatırım danışmanı da değilim... portföyünüzü tamamını altına çevirin demiyorum.. tek söyledigim altın kadar ucuz yatırım aracı yok.. haklı olup olmadıgımızı zaman gösterecek..

Almanya'da hane halkı Bundesbank'dan daha fazla altına sahip... taa 2014'den almanların tv kanalında https://www.youtube.com/watch?v=TYjtLPcPEj4
    sana pazarlıyorsun diyen mi var,bunu global ve yerel babalar yapıyor.

6.  Alıntı Originally Posted by altivec Yazıyı Oku
    sana pazarlıyorsun diyen mi var,bunu global ve yerel babalar yapıyor.
    Tamam işte olay tam tersi .. fiyat baskılanıyor....bu fiyat fiziki alım satımından ortaya cıkmıyor.. özel bankalar topyekün şort girmiş .. en son 1 fiziki ons'a 500 kontrat düşüyordu... giriş noktası önemli 1300'den almak veya 3000'den... hikaye aynı dolara benzeyecek 2.30'da 2.60'da bu seviyeden alınır mı?..

7.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Fed kasamda 8000 ton altın var demiş ama elli yıldır da denetleme yaptırtmadığını öğrendim..
    Şimdi de galaksinin bi yerinde altın yığılı Nasa ilen birlikte onu getireceğiz diyor...
    Ben bu işten kıllandım yarın ne altın ne de gümüş bozdururum...
    dünyada tüm merkez bankaları yatırım olarak altına dönüyor 2-3 seneden beri bizmi bişey bilmiyoruz.

bunları takip eden biri biryerde bir sıkışma olacağını ve bir patlama yaşanacağını bilir. o gün geldimi yada o günler geliyormu. evet geliyor tüm merkez bankaları harıl harıl altın stokluyormu stokluyor.sen ben bunun biliyormuyuz biliyoruz. eee eninde sonunda patlayacaktı tam patladımı hayır patlamadı ramazan kurtoğlu bu işlerin piridir 2 sene önce demiştiki altın gün gelecek onsu 7000 dolar olacak şaşırmıştım.olacakmı evet emin olun olacak. abd ve ingiltere baskılayamaz özellikle ingiltere altını çok baskılıyor.

Sayfa 177/1012 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277677 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •