Onemli Gunler Banner
Sayfa 199/466 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299 ... SonSon
Arama sonucu : 3727 madde; 1,585 - 1,592 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1. Teksamisin ne karın ağrısısın kaşınma çok kötü kaşırım şişmanında başlarım şimdi ağzımı bozdurma ruh hadtasimisin la sen

Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    Teksamisin ne karın ağrısısın kaşınma çok kötü kaşırım şişmanında başlarım şimdi ağzımı bozdurma ruh hadtasimisin la sen
    Sen genede ilk önce şişmandan başla bakalım ne olacak...elinden geleni ardına koyma...!!!!

Sizin gibiler kendiniz çalın kendiniz oynayın...!!!

Sahneye çıksanızya..,ey sizi gidi hadi çık çık ortaya çık....,herşey güzel olsun ne duruyorsunuz...!!!!!!!!!!!!!

3. Boş konuşuyorsun malesef

Şişman kadın ve gurubu dolu konuşuyorlar...!!!
    Herşey çok güzel olacak...
    Şişman kadın sahneye çıkmadan opera bitmez...
    Katolik nikahı kıydım....
    Hisseyi kötülemeyin BİST’te hissemi yok gibi büssürü laflar dolu laflar öylemi...!!!!!?????

5. 2.72 den buralara bu büyük düşüş anlamsız olamaz. Şirket son 1 senede %50 değer kaybedecek bir durumda değil normalde. Şirketi satacak olabilirler veya geri çağırıda bulunacakta olabilirler öyle aşırı dramatikte bir zarar açıklamadı aslında. Bu fiyattan şirket alıma geçerse Kap haberi ile bilinçli piyasa fiyatı düşürmekten incelemeye alınırlar çok bariz olur, dolayısıyla resmi alım yapacaklarını sanmıyorum. Fakat kesinlikle altında ciddi bir durum var.
    Ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by ordinary Yazıyı Oku
    2.72 den buralara bu büyük düşüş anlamsız olamaz. Şirket son 1 senede %50 değer kaybedecek bir durumda değil normalde. Şirketi satacak olabilirler veya geri çağırıda bulunacakta olabilirler öyle aşırı dramatikte bir zarar açıklamadı aslında. Bu fiyattan şirket alıma geçerse Kap haberi ile bilinçli piyasa fiyatı düşürmekten incelemeye alınırlar çok bariz olur, dolayısıyla resmi alım yapacaklarını sanmıyorum. Fakat kesinlikle altında ciddi bir durum var.
    evet bende katılıyorum bu son 15 dakıkadakı işlemleri görünce ...sizdeki kanı bende de oluştu ...bu hissede bir şeyler olacak ...

7. Benim bu hissede baya zararım var 2,2 den beri. sabah 1,42 den satıp 1,36 -1,40 arası 8400 lot almıştım Engelliyim banyoya giderken de 1,40 satış yazdım öylesine banyodan geldim hepsi gitmiş baya bir ekside idi oda düzelmiş. Böyle böyle zarar çıkacak

8. Kimsenin zarar eden kardeşimle dalga geçmeye hakkı yok. Bunu yapan insan değildir. Muhtemelen bastıkları kağıdı bir şekilde toplayacaklar biraz zaman alır

Sayfa 199/466 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •