Sayfa 302/554 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402 ... SonSon
Arama sonucu : 4432 madde; 2,409 - 2,416 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1. 2.Çeyrekte kaç adet gemiyle sevkiyat yapıldı acaba bunu bilen var mıdır?

2.  Alıntı Originally Posted by Trust Yazıyı Oku
    Gubretas iran'daki ortakligindan dolayi borclanmisti. Borcun bitmesine yakin "borc odeyebilme kabiliyeti" nedeniyle hisse borc bitmeden 3'e katlamisti. Bagfas yeni fabrikanin urununu doviz ile satiyor ihracattan dolayi. Yani mali satinca tl toplamaya calismiyor. Kur cok fazla hirpalamayacaktir sirketi.
    Patronun borcu doviz bazlidir. .faiz oranı ise patronun deyişi ile çok makul idi..hatırladığım kadariyla yüzde 3 artı libor idi..dovizin az çıktığı veya stabil olduğu dönemlerde tl ye nazaran döviz faizi şirketi daha az zorlar..

Eğer üçüncü çeyreklerde de ikinci çeyreğe benzer ciro yapacak olursa bagfas çok olumlu etkilenir..geçmişte 3 yılda 24 tl leri görür idiambu süreyi daha da aşağı çekebilir. .aradan sadece 3 ay geçmesi ile yüzde yüz bir cikiş yapmayı başardı bagfas..

Gemi hesabında ise mr mr dostumuzun Tutanakları cok değerli. .onun katkı sunması gerekiyor..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. https://www.marinetraffic.com/tr/ais...:BANDIRMA_WEST burdan son 3 günlük gemi trafiği görülebilir. Bu sabah yeni yanaşan bir gemi bile var. Son 1 aylık verilerde 11 adet gemi sevkiyatı görünüyor, 2.çeyrek verileri bilirsek işlerin nasıl gittiğini tahmin ederiz en azından.

4.  Alıntı Originally Posted by Doksandokuz Yazıyı Oku
    https://www.marinetraffic.com/tr/ais...:BANDIRMA_WEST burdan son 3 günlük gemi trafiği görülebilir. Bu sabah yeni yanaşan bir gemi bile var. Son 1 aylık verilerde 11 adet gemi sevkiyatı görünüyor, 2.çeyrek verileri bilirsek işlerin nasıl gittiğini tahmin ederiz en azından.
    sektörler farklı olsada bagfs bana egeen'in yaklaşık 10 sene önce 6 tl den yola çıkışını hatırlatıyor.bir daha asla o fiyatları görmemişti.son bilanço verilerine göre bagfs kendini iyiden iyiye toparlamış görünüyor.ben çok umutluyum.ama son söz patron ve piyasanın tabi ki.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

5.  Alıntı Originally Posted by hayki Yazıyı Oku
    sektörler farklı olsada bagfs bana egeen'in yaklaşık 10 sene önce 6 tl den yola çıkışını hatırlatıyor.bir daha asla o fiyatları görmemişti.son bilanço verilerine göre bagfs kendini iyiden iyiye toparlamış görünüyor.ben çok umutluyum.ama son söz patron ve piyasanın tabi ki.
    Kur çok oynamazsa borç felan hikaye önümüz açık inşallah. Biz elimizden geleni yapıyoruz ky olarak gerisi nasip artık. Bu tür yeni atılım yapan hisselerde sabırlı olmak lazım. Yıllardır bekleyenlerin kazanmasını kendi kazancımdan çok istiyorum, az cefa çekmediler.

6.  Alıntı Originally Posted by Doksandokuz Yazıyı Oku
    Kur çok oynamazsa borç felan hikaye önümüz açık inşallah. Biz elimizden geleni yapıyoruz ky olarak gerisi nasip artık. Bu tür yeni atılım yapan hisselerde sabırlı olmak lazım. Yıllardır bekleyenlerin kazanmasını kendi kazancımdan çok istiyorum, az cefa çekmediler.
    aynen katılıyorum.şirketi araştırıp, güvenen ve bekleyebilenler başta olmak üzere umarım tüm bagfs yatırımcıları hayırlı ve bol kazançlar elde ederler.ben hissenin çok bekletmeden güzel yerlere ulaşacağını düşünüyorum.bundan sonraki her bilançonun bir önceki bilançonun üzerine ekleyerek gelmesini bekliyorum.umuyorum ki yüzümüzü kara çıkartmayacak.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

7. rahmetli Yaşar ERDİNÇ hoca bagfs'a çok güvenirdi.yakın gelecekte çok başka yerlere geleceğini çok yazıp çizdi.şirketi öylesine incelemişti ki patronundan daha iyi tanıyordu diyebilirim.son gelen bilanço verilerini ve ilerde gelecek verileri yıllar önce açıklamıştı.ondan tüm piyasa çok şeyler öğrendi.Yaşar hoca yine haklı çıktı.o artık aramızda değil, hakka yürüdü ancak öngörüleri halen bir bir gerçekleşmeye devam ediyor.mekanı cennet olsun.

8. https://www.bilgeyatirimci.com/i/bag...-ornek-olmali/
    Yaşar hoca'nın haziran 2016 da bagfs ile ilgili bir incelemesi.bunun gibi bagfs üzerine çok yazıları olmuştu.merak eden arkadaşlar linkten okuyabilir.

Sayfa 302/554 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •