Sayfa 196/997 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296696 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 1,561 - 1,568 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Dolar almak ayri dth ci olmak ayri
    Bende de dolar var dth ci degilim %1 mi ne faiz icin net enayilik
    Kimin enayi kimin keriz olduğunu zaman gösterecek bu kadar büyük laf etmemek lazım .Benim kendi öngörüm bu kur 8,40 Nisan 2020 gidecek .Madem herşey süper neden 5,20 bölgesinin altına gitmiyor etrafta bol miktar para var tutan mı var ?MB her türlü mambo jambo yapsın ondan sonra dolar tutmak enayilik görelim bakalım kim akıllı kim enayi

2.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Soyle diyelim o zaman dth lar artiyor diye sevinmek net enayilik
    En basit mal daginiknve dagitildikca 200 m dolar alan seviniyor ilginc kafa
    Bunları iktidardan atmak için bir eylem biçimi oldu da ondan.

Aslında herkes biliyor, Dolar almanın, ABD bankalarına faizsiz kredi vermek olduğunu.

Çare yok başka, keşke olsaydı.

3.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Haklisin

Borsa da yatirimci cok az. Belki 250 bin Turk vatandasi vardir ya da yoktur.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Biz iddacı bi milletiz..kumarbazlık genimizde var.. Aracı kuruma gidiyorum abidik kubidik ne kadar şirket varsa yerli o hisselerde.. Spek bi hareket yapcakta voleyi vurup çıkacak yerli borsacılarımız.. Piyasada borsacılarımızın yüzde 60 70 inin yatırım anlayışı bu.. Kendim bile adel gibi sığ bi hissede şirketin geçmişine güvenip paramı 1 sene bedevaya işlettirdim.. Sonra baktım olmucak riski dağıttım.. 18 senelik tecrübeye rağmen böyle bi hata yaoabiliyo insan.. Bizim insanımıza en uygun git her ay altın dolar al kardeşim... Gelip borsaya yeni zirvelere gitse bile endeks paranızı kumarbaz tahtalarda batırmasınlar.. Lanet olsun borsaya da bulana da..
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,312
    Paranin adresi BIST, barbunun adresi benim icin firin, baskasi icin tavadir..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,312
     Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Lanet olsun borsaya da bulana da..
    Yahudilerin buldugu soyleniyor..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

6. 24 Eylül Salı 10:00 İMALAT SANAYİ KAPASİTE KULLANIM ORANI EYLÜL'DE %76,3 OLDU, ÖNCEKİ %76,6

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Arkadaş bir ora bir bura, karar ver artık. Bir aşağı bir yukarı. Piyasa yukarı sen aşağı piyasa aşağı sen yukarı...Bak biz gıdıklanıyoruz.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

8.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Yahudilerin buldugu soyleniyor..

Syg,
    Ancak borsa kelimesinin Belçika'daki Brugge'li soylu aristokratik aile olan Van der Beurse'dan gelmiş olduğu yönündeki söylentiler; borsanın modern anlamdaki kurucularının bu Kuzey Avrupa'lı dostlarımız olduğunu göstermektedir.

https://kimkurdu.com/ilk-borsayi-kim-kurdu/

Soylu aristokrat aile olduğuna göre, yahudi olma ihtimalleri zayıf.

Sayfa 196/997 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296696 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •