Sayfa 247/1000 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297347747 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 1,969 - 1,976 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    üstadlar hala Tefas'tan güncel fon değerini Excel'e alan bir kod vb. yazan yok mu sevabına paylaşsa valla çok hayır duamı alır.

Takip edemiyoruz fonları portföyde.
    https://docs.google.com/spreadsheets...9HRk/htmlview#
    Linkin kodunu değiştirip başka fonları da çekebilirsiniz.

Alıntı Originally Posted by ideaid Yazıyı Oku
    TCD beklentilerden düşük +0,15
     Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Tam tersi eksi diyorum

Ama teğet geçme durumu da var sembol bir oran ile.
    Teğet geçti dediğim gibi böyle bir günde bile güzel

Alıntı Originally Posted by aliserpil2005 Yazıyı Oku
    Tpf ne zaman şahlanacak arkadaşlar.aldık elimizde patladı bir haftadır yerinde sayıyor.htt dzt bile ondan iyi getirdi .geçen günlerde yüzde 3 artışla rekor kırmıştı.
    Zor onun işi merdiven bekliyorsanız ay sonu gelebilir ama ödemelere göre beklenmiyor.

2.  Alıntı Originally Posted by ideaid Yazıyı Oku
    ACC'ye bakış açın değişiyor mu Hayrani
    Bir kişi yüzünden bu fondan uzaklaşmamak gerek... Hisse yoğun fonlarda dengeleyici bir fon olabilir gibi, bu da güzel bir şey, risk dağıtılmış olunur..
    bir ayı aşkın süredir günlük takip listemde olan acc'yi bu sürede daha iyi tanıdım. sizin de özetlediğiniz gibi düşüşlerden korunmak bağlamında dengeleyici bir fon olabilir. iş hayatında duygusallık olmaz diyen, boşuna dememiştir. bu yüzden benim de duygusal değil, mantık çerçevesinde bu fonu değerlendirmem gerekiyor.

3.  Alıntı Originally Posted by ideaid Yazıyı Oku
    Dediğin gibi... Kişilik zayıflığı, ergen psikolojisi...
     Alıntı Originally Posted by John Dutton Yazıyı Oku
    Bugün 1- 1,5 artı olmalıydı hisse portföyüne göre en az demekki türev veya gün içi işlemlerde çarpılmışlar portföyle getiriler çoğu zaman uyumsuz geçen haftada artı endekste eksi yüzde 1 yapmıştı.

Biz 25 yıllık borsanın içinde olan biri olarak zaten sürekli borsayı izliyoruz ve hisseler önümüzde ama buraya gelince bi grup burada insanlarında bilgisizliğini kullanarak sürekli gazlama yapıyorlar goy goy ne çıkarı varsa aldığı fon çok iyi sattığı fon çok kötü her şeyi de bunlar biliyor o uçacak bu kaçacak bu nasıl iştir

Daha geçen güne kadar döviz mevduat nedir abi diyenler hayatlarında hisse almamış kişiler ergen ergen kendini tatmine yönelik yorumlar yapıyor bunu sosyal medyada grup yöneticileri ve yalakaları yapardı karşılıklı yorumlarla kendilerini öne çıkarıp yıkayıp yağlayarak birilerini düşürmek ve kafalamak için halbuki birşey bildikleri yok ............ dememek için kendimi zor tutuyorum

Karşılıklı yaptıkları yorumlar gel beni şey et der gibi

Bizimde sosyal medyada sitelerimiz var ve bu tipleri anında banlıyoruz

Size cümleten başarılar kolay gelsin

Siz yazmaya devam edin böyle mesajları bildirin yönetime.
    Bu ikilinin mesajlarını dikkate alıp cevap bile yazmayın kendilerini bir şey sanarlar.
    Dediğiniz gibi forumdan ziyade kahve sohbeti hatta onu geçtim 2 kişi arasında geçen özel yazışma izliyor gibisiniz bir birini sürekli boş boş öven arada başka üyelere laf atan oradan nem alan buda forum kurallarına aykırı.
    Başka forumda olsa bu kişiler çoktan sınırsız uzaklaştırma almıştı burada 1 gün verip ödül veriyorlar
    2 kişi tüm forumun huzurunu bozuyor ama müdahale etkisiz.

Alıntı Originally Posted by Objektif Yazıyı Oku
    Forum kurallarındaki madde
    14. Forum bir bilgi paylaşımı yeridir. Günlük sohbet tarzı yazılar, "chat" tipi muhabbetler foruma gönderilmemelidir. Yani -nasılsın, -iyimisin, -merhaba, -günaydın tarzı gönderiler görüldüğü yerde filtrelenecektir. Özellikle geyik amaçlı başlıklara izin verilmeyecektir.
    Son düzenleme : NewsTR; 15-11-2019 saat: 09:49.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Nuvus tesekkurler esra hanima yardim ettin.

Zor onun işi merdiven bekliyorsanız ay sonu gelebilir ama ödemelere göre beklenmiyor.
    SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

5. Bugün TEFAS sıkıntılı, verileri çektirmiyor sabahtan beri.

Siz yazmaya devam edin böyle mesajları bildirin yönetime.
    Bu ikilinin mesajlarını dikkate alıp cevap bile yazmayın kendilerini bir şey sanarlar.
    Dediğiniz gibi forumdan ziyade kahve sohbeti hatta onu geçtim 2 kişi arasında geçen özel yazışma izliyor gibisiniz bir birini sürekli boş boş öven arada başka üyelere laf atan oradan nem alan buda forum kurallarına aykırı.
    Başka forumda olsa bu kişiler çoktan sınırsız uzaklaştırma almıştı burada 1 gün verip ödül veriyorlar
    2 kişi tüm forumun huzurunu bozuyor ama müdahale etkisiz.
    Su baslikta ben kadar ovgu alan yoktur
    Fesatlanma
    Herkesi zarar ettiriyorsun...
    Benim sayemde cok kisi para kazandi

Digeride ayda bir gelip ahkam kesmesin
    Birsey biliyorsa surekli gelsin de bilgisinden faydalanalim...tabiki biliyorsa...

Ilkokulda arkadasini gazlayip
    Ogretmene sikayet etsene diyen cocuk gibi millete yonetime sikayet et deyip durma

Foruma gelip bilgimi paylasmama karari aldim...hadi sizleri gorelim millete nasil akil vereceksiniz...meydan sizin...

çok teşekkür ederim ama excel değil sanırım bu spreadsheet. Excel kodu bulamaz mıyız?

Sadece fonun anlık değerini Tefas'tan alsa yeter karşılaştırma vb. istemiyorum.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

8. google excel gene patlamış veri çekilmiyor,

Sayfa 247/1000 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297347747 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •