Sayfa 49/171 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 385 - 392 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1. Metro paylarını sıfırlayıp Atlas almışlar.

Açıklamalar
    05.12.2019 tarihinde Atlas Menkul Kıymet Yatırım Ortaklığı A.Ş. (ATLAS) payları ile ilgili olarak 1,32-1,43 TL fiyat aralığından 2.094.590 TL nominal tutarlı alış işlemi ve 500.000 TL nominal tutarlı satış işlemi ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte tarihinde Atlas Menkul Kıymet Yatırım Ortaklığı A.Ş. sermayesindeki paylarımız 05.12.2019 tarihi itibariyle % 5.32 olmuştur. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda verilmektedir.

2. Dağıtılması kabul edildi ve karar tescil edildi diyor
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

3.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Dağıtılması kabul edildi ve karar tescil edildi diyor
    Kabul edilen kararın ne olduğu belli değil.
    Kar payı hususu görüşülüp, dağıtılmasına karar verilmiştir demiyor.
    Yani bilerek net anlaşılmasını istememişler.
    Ayrıca bugün deli gibi mal satmışlar.
    Peki neden?

4.  Alıntı Originally Posted by kmldyg Yazıyı Oku
    Kar payı hususunun görüşülüp kabul edildiği diyor.
    Görüşülen hususun sonucu ne?
    Kar payı dağıtmaya mı karar verilmiş, dağıtmamaya mı?
    Bu vampir, bu kadar parayı dağıtır mı?
    Bence dağıtmaz...
    Kasten yanlış anlaşılacak bir şekilde laf yuvarlamışlar
    Alakası yok gayet net bir cümle dağıtalacak miktar kabul edilmiştir diyor.

5. Dağıtılacak ama ne zaman????

6. Konu dağıtılacak 17 milyonun hususu kabul edildi diyor ben şunun anladım şöyle dağıtılmaması deseydi ve kabul edildi deseydi dagıtılmayacagı anlamı çıkardı dağıtılması dediği için ve kabul dediği için dağıtılacağı anlamı çıkar ben onda takınmadım galibin kâr payı dağıtması biraz insanı şaşırttıgı için insanların böyle temkinli yaklaşması çok normal şöyle diyor %100oranında sahip olduğumuz METRO turizm aş diyor yani bizdenmi bahsediyor veya başka bir ortağını varmış gibi söylemiş sanki ben oraya takıldım

7. Şirketi böyle yağlayıp ballayıp ky yı kandırıp mal satmaya çalışıyor bence niyemi şöyle bir ata sözü var aynası iştir insanın lafa bakılmaz diye şimdi hergün hisse satıyorlar niye hisse satıyor hisse satmasa stabil dursalar bu hisse şimdiye 2 nin üstünü görmüştü bence

son haftalarda deli gibi hacim yapılıyor hissede. bugun 115 milyon mesela.

milyon dolarlık soru , bunun ne kadarı KY ne kadarı cep to cep ?

ve satıldı dedıgınız 4 mılyon un bırkac katı her gun cepten cebe gecip duruyor zaten , hissenin rutini oldu bu döngü.

patronun firmalarından biri alım yaptı hisse ucacak , sattı hisse çökecek gibi bi dunya yok yani .

3.24 e kadar gostere gostere alıyodu. o devir kapandı. yuksek hacimli alım satımlara basladılar.

metro ve iştiraklarının alım satım haberlerine/bilgilerine gore hissenin yönünü ongorenlere gerçekten şaşırıyorum.

herkesin 4 gozle takip ettiği alım satım bilgilerini ,hangi algıyı vemek istiyorsa ona gore şekillendiriyorlar zaten.

ky nın kazanmasını saglayacak algıyımı alenileştirir ,kendi işine gelenimi ?

Sayfa 49/171 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •