Sayfa 182/408 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282 ... SonSon
Arama sonucu : 3259 madde; 1,449 - 1,456 arası.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

1. Önümüzde haftada bu satışlar devam ederse yatırımcılar için hüsran olur özellikle doco hissesinde olanlar için 600 den aldığım hisse nereye geldi . Nasıl bir sıkıntıdayım ve nasıl çıkacak nasıl düzelecek bilmiyorum rabbim sabır ve yardımcımız olsun .

Alıntı Originally Posted by tarzan45 Yazıyı Oku
    Önümüzde haftada bu satışlar devam ederse yatırımcılar için hüsran olur özellikle doco hissesinde olanlar için 600 den aldığım hisse nereye geldi . Nasıl bir sıkıntıdayım ve nasıl çıkacak nasıl düzelecek bilmiyorum rabbim sabır ve yardımcımız olsun .
    Herkes zararda ... benim maliyet 500 ama nakit var bekliyoruz
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

3. Eniğma ben tek hisseye bağladım ve şu an 425 bin zarar var ve ne olacağı belli değil sıkıntı belirsizlik ve bir daha aynı yere gelirmi çünkü turizm en çok zarar görecek sektör onun için buralarda fazla kimsede kalmadı hayırlısı bakalım

Eniğma ben tek hisseye bağladım ve şu an 425 bin zarar var ve ne olacağı belli değil sıkıntı belirsizlik ve bir daha aynı yere gelirmi çünkü turizm en çok zarar görecek sektör onun için buralarda fazla kimsede kalmadı hayırlısı bakalım
    Korona işi düzelir ise ralli yapar buyurse dibin dibi var... ama ben umutluyum

5. Enigma inşallah düşünceleriniz yakında gerçekleşir. Bu gün dahi endeks yeşil bizim doco kırmızı hayırlıdı diyelim .

6. https://www.independentturkish.com/n...ten-çıkartıldı

700 kişi işten çıkarıldı haberi...

7. İşlem hacmi çok yüksek tam başını kaldıracak çöküyorlar en sonunda içine ettiler kağıdın . Sanki diğer şirketlerin durumu çok mu değil ama bu hisseyi aşağıya çekmelerini anlamadım. Lanet olsun ya

İşlem hacmi çok yüksek tam başını kaldıracak çöküyorlar en sonunda içine ettiler kağıdın . Sanki diğer şirketlerin durumu çok mu değil ama bu hisseyi aşağıya çekmelerini anlamadım. Lanet olsun ya
    Yabancı satmış yerli toplamış takası güzel değil

Sayfa 182/408 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •