Sayfa 240/746 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340740 ... SonSon
Arama sonucu : 5962 madde; 1,913 - 1,920 arası.

Konu: KOZAA - Koza Madencilik

1.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    doğru. dikkate alıp cevap yazanda kabahat
    yazdığın her yazıda tavrın, davranışların kişiliğin anlaşılıyor önce saldır, sonra "dikkate alıp yazanda kabahat deyip işin içinden çıkmaya çalış. iyiymiş burada bir spek türevi varsa bu Cinali değil ancak sen olabilirsin.

2. Merhaba,
    Bu haber dün sabah matrikse 07:46'da düşmüştür. (KOZAL haberlerine bakabilirsiniz)
    Açıklamayı yapan, İngiltere'deki avukatlık şirketidir. Anadolu ajansı da Türkiye'ye duyurmuştur.
    Oradan da Matriks'teki haber akışına düşmüştür.

Paranoyak ithamlarda bulunmak yerine, enerjinizi faydalı yerlere sevk edin.
    Haberin yorumunda bulduğunuz bir yanlış varsa memnuniyetle dinlerim.
    Ötesi laf-ı güzaf...
    Bol kazançlar.

#KOZAA #matriks http://share.matriksdata.com/share.a...03271726093397

Küçük yatırımcıya iyi mal vermişler

4.  Alıntı Originally Posted by Shiva Yazıyı Oku
    Merhaba,
    Bu haber dün sabah matrikse 07:46'da düşmüştür. (KOZAL haberlerine bakabilirsiniz)
    Açıklamayı yapan, İngiltere'deki avukatlık şirketidir. Anadolu ajansı da Türkiye'ye duyurmuştur.
    Oradan da Matriks'teki haber akışına düşmüştür.

Paranoyak ithamlarda bulunmak yerine, enerjinizi faydalı yerlere sevk edin.
    Haberin yorumunda bulduğunuz bir yanlış varsa memnuniyetle dinlerim.
    Ötesi laf-ı güzaf...
    Bol kazançlar.
    Açıklama için teşekkür ederim. Paranoyak ya da şüpheci önemli değil.Önemli olan açıklamanız.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    Açıklama için teşekkür ederim. Paranoyak ya da şüpheci önemli değil.Önemli olan açıklamanız.
    Daha önce de yazılarınızı okumuştum ileriki dönemlerde altın seyri ile ilgili düşüncenizi öğrenmek isterim.
    Saygılarımla

6.  Alıntı Originally Posted by yasemin5566 Yazıyı Oku
    kalmayacak zaten bunu ben değil ekonomistler söylüyor. https://www.youtube.com/watch?v=a_bJFA4ApGc
    Secim yapmak lazim. Bu videodaki ekonomistlerin goruslerine katiliyorsak, ne kozada ne de borsada hic kimsenin uzun bir sure olmamasi lazim

Bu tur degisimler elbet olacaktir. Ama beklenildigi gibi kisa surede olabilecefine inanmiyorum. Tum bu degisikliklerin toplumsal sonuclari var. Lafta hersey 3 gunde degisir, ama biz insanlari degistermek cok zordur. Bahsedilenler gelecek jenerasyonlar icindir

7. 2 ay önce altın daha ucuzken yüzde 30 yukardaydik altınla alakası yok

Buraya geleli yeni olan birisi
    Benim sipek adamı olduğum yolunda şüphesi olduğunu söyleme densizliginde
    Bulunmuş.
    1.Allah benim belamı versin ben oyleysem
    2.iftira atan veya zan altında birakmak isteyenide Allah'a havele ediyorum.
    3.o bilgi bir arkadaşım tarafından grup içinde paylasmislar banada gönderince bende burda genelde bireysel yatırımcı olması nedeniyle bikgilendirdim
    4.burdaki kısıtlı yatırımcının spekle mücadele etmesi zaten zor.
    5.ben burda en az 7 veya 8 yıl dur yazıyorum ben yatirimcisin maliyetimi yazsam ayıp olur isteyen denizkirazdan öğrenir çok merak efiyorsa.
    6.kozaanin mahkemelerini bile burda siz bireysel yatırımcıya faydam olsun diye takip ettim ve bikgilendirdim
    7.sunu anladimki gerçekten bu forumlarda istisnaları saymazsak karekter yoksunu kişiler var.
    8.bana özelden yazian kaç kişiye kozaa ile temel bilgileri paylaştım
    9.bugun ne kozaa grubu hissesi aldım nede sattım bunu yapmış işlem Allah belanı versin
    10.sipek için çalışacak karektersiz varsa o da kendi meselesi ve yapısı gereği dur
    11.herkese Allah gönlüne göre versin
    Ayrıca spek böyle havalarda mal satmaz buna inanacak kadar kendi adıma ahmak değilim
    Sagliklar

Sayfa 240/746 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340740 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •