Sayfa 671/813 İlkİlk ... 171571621661669670671672673681721771 ... SonSon
Arama sonucu : 6501 madde; 5,361 - 5,368 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

1.  Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    kalanlara selam olsun,

çoğunu verdik
    Hangi kurumdan verdiniz bakiyim ,sanırım benim gibi 100 lotunuz var hangi kuurmdan sattiginiz hiç belli olmuyor. 63 de satmadigimiz lotlari 40 lardan mi verecegiz patron 53 e isterken , böyle mantıksızlık olurmu , bu hissede bekleyeceksin sabırla , tabi paraya ihtiyacın varsa lafim yok, bence salliyorsun satış ekranını yayınla görelim milleti kekleme

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    yaa işte böyle çılgın traderler.. ayağınıza sıktınız beklersiniz böyle.. pişmiş aşa su kattınız 3-5 kurus kazandınız belki ama bugün en az %6-7 daha pirimden oldunuz.. tahtacı gelirmi böyle bi yere gelende dün lanet okudu gitti.. sonra yönetime suc bulmayın aramızdaki irlandalılara bakmak gerek.. alırsın satarsın eyvallah ama adabı var ben kurtarayımda gerisi önemli değil mantığı ile yapılan iş..
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

3.  Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    yaa işte böyle çılgın traderler.. ayağınıza sıktınız beklersiniz böyle.. pişmiş aşa su kattınız 3-5 kurus kazandınız belki ama bugün en az %6-7 daha pirimden oldunuz.. tahtacı gelirmi böyle bi yere gelende dün lanet okudu gitti.. sonra yönetime suc bulmayın aramızdaki irlandalılara bakmak gerek.. alırsın satarsın eyvallah ama adabı var ben kurtarayımda gerisi önemli değil mantığı ile yapılan iş..
    Dünkü trade eden dalağın hesabı ortada 1200 lira kar etmiş onuda gidip aracı kuruma işlem ücreti olarak vermiştir sonuç elde var sifir.

4.  Alıntı Originally Posted by eskidereli Yazıyı Oku
    Duydun mu, kap haberi var 2 kez alım garantisi var, Ky bu hikayeden dolayı burda, senin gibiler serbest satıyor trade ediyor kağıdın önüne geçmeye çalışıyor tavanı bozuyor ama nafile sizin yüzünüzden bekleme süremiz uzuyor sadece.

"HİKAYENİ KENDİN YAZ" Eskidereli cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Şakamısın sen okuduğunu anlamıyormusun yoksa

adama kottan çıkacağındanmı söz ediyorsun 95 tenmi

5.  Alıntı Originally Posted by eskidereli Yazıyı Oku
    Vermeyecem diye yırtınıyordun ne oldu, niye milletin kafasını karıştırıyorsun. Alıp sat ama bursa Vermeyecem deyipte milletimters yönlendirme. Ben bu kağıt İn hedefi çok yüksek dediğimde resmen kötülüyordun. Taaa o zamanlar dedim senin elinde lot yok millete sattırıp almaya çalışıyorsun git ötede oyna dedim. Dediğim oldu geldin aldın kottan çıkacağını bilmiyorum duydum diyon,satmayacam dşyon 140 a kadar sonra Bi anda tavan olacak yerde satıyon önüne geçiyon, sen kendin ötede oyna burda milletin aklını karıştırma yapacağın işlemi de kendine sakla. Sen buradaki hikayeyi anlamamışsın zaten. Al sat trade et. Bari satmayacam diye milleti umutlandırma. Evet ben dedim ve full bu hissedeyim 1 tane bile satmadım.

"HİKAYENİ KENDİN YAZ" Eskidereli cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bak kuduz gibi saldırmana gerek yok. uslubuna dikkat et. Adam ol. Seviyene indirme beni.

Lombak. Okudugundamı anlamıyorsun.

Eşşek , kadar yazmışız 49 a % 70 ini vereceğiz diye. Sonra vermişiz 49 dan. Aldığımnızıda yazmışız bunuda yazmışız.

Okuma yazman yokmu.

Senin gibi 40- 50 kere yazı yazmış tipler türedi, eskiden devriki felan vardı. Muhtenelen burakardadır. Aynı uslup aynı tarz. Ben is 1500 tane yazmışım ve dön oku, diğerleride okusun. Santim santim ne demişsek çıkmış.

Bu tahtada ve Çimbo da KY yi söğülmenize izin yok.

6.  Alıntı Originally Posted by alabao Yazıyı Oku
    Hangi kurumdan verdiniz bakiyim ,sanırım benim gibi 100 lotunuz var hangi kuurmdan sattiginiz hiç belli olmuyor. 63 de satmadigimiz lotlari 40 lardan mi verecegiz patron 53 e isterken , böyle mantıksızlık olurmu , bu hissede bekleyeceksin sabırla , tabi paraya ihtiyacın varsa lafim yok, bence salliyorsun satış ekranını yayınla görelim milleti kekleme
    Benim ortağımmısın. karım bile bunu sormaz. Extreni gönder felan. ne biçim insanlar var. Yaş kaç.. Utanır. !!!

Bende 100 lot ne gezer. O kadar param olsa ne işim var burada

7. Ben 11 senedir bu hissedeyim.

Borsada herkes kazanmaz. Alanında satanında kazandığı bir hisse duymadım.

Yok öyle bir dünya.

Dün 49 dedim. yarın 53 derim.

Şekil çizerekmi anlatalım.

Kimse mgm21 beyin eline su dökemez o bir marsall terbiyecisidir ne derse odur

Sayfa 671/813 İlkİlk ... 171571621661669670671672673681721771 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •