Onemli Gunler Banner
Sayfa 130/1043 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230630 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Aslan 36 yı geçerse formasyonu uygular ytd

2.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    ben sanko 2.75 kuruşken portföyüme kattım çift rakamları bu yıl göreceğinden eminim şu anki maliyetim oldukca düşük hissede ben hisselere ayırdığım paramı 3 bölerek işlem yapıyorum örneğin 2.75 te mal aldım 3 gün sonra 2.20 düştü oradanda mal aldım 1 hafta sonra 3.50 cıktı 2.20 den aldığım malı verdim .2.90 düştü oradan tekrar mal aldım destekten buraki mal 7 civarlarında cıktım şu an elimdeki 2.75 ten aldığım mal duruyor ve 4 civarlarında tekrar mal almaya başladım mayıs sonuna doğru bir sefer daha satış yapabilirim ama demirbş olan 2.75 deki malı elimde tutuyorum strateji olmassa borsada para kazanamssın sabırda cok önemli
    Sayın Celik çomak;
    Üslubunuzu ve teknik yönden belirttiğiniz husselerdeki başarılarınızı takdir ediyorum.Ancak burda bazı yanlış uygulamalarınız var uyarmak isterim.Birincisi bu forumun ismi haftalik hisse paylasım.Dolayısı ile siz ben hisseyi bilmem kaç hafta önce almıştım.Cok fazla kardayım dememelisiniz.

İkincisi burda tavsiye edilen hisseler arasinda cok sıklıkla üç kağıtçı tahtalarda gösteriliyor.Bu hisseleri alabilecek kişilerin asla yüksek miktarda hisse almamaları gerektiğini belirtmeniz gerekir.Gidecek tahta yüksek alım olursa çakılır tecrübeyle sabittir.

3.  Alıntı Originally Posted by dealer35 Yazıyı Oku
    Sayın Celik çomak;
    Üslubunuzu ve teknik yönden belirttiğiniz husselerdeki başarılarınızı takdir ediyorum.Ancak burda bazı yanlış uygulamalarınız var uyarmak isterim.Birincisi bu forumun ismi haftalik hisse paylasım.Dolayısı ile siz ben hisseyi bilmem kaç hafta önce almıştım.Cok fazla kardayım dememelisiniz.

İkincisi burda tavsiye edilen hisseler arasinda cok sıklıkla üç kağıtçı tahtalarda gösteriliyor.Bu hisseleri alabilecek kişilerin asla yüksek miktarda hisse almamaları gerektiğini belirtmeniz gerekir.Gidecek tahta yüksek alım olursa çakılır tecrübeyle sabittir.
    benim anlatmak istediğimi sanırım anlamamışsınız ikincisi bu kadar üçkağıtcı tahtalar dediğiniz bu ülkede iş yapan faliyet gösteren şirketler ben analiz ederim alıp almamak her kesin kendi tercihi satış konusuna girmiyorum cünki herkes kazancında tatmin olduğu yerden satsın beni ilgilendirmez sonuçta ben kimseden bir talepte bulunmuyorum benim burada bahsettiğim bir stratejiydi örnekti yanlış anlaşılacağımı düşünmemiştim

4.  Alıntı Originally Posted by hakan4554 Yazıyı Oku
    Aslan 36 yı geçerse formasyonu uygular ytd
    hakan bey düşen trend günlükte kırılmış hacimsiz 37 üzeri daha güvenli olur ytd

5.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    egeser hazır kanatlanmaya yarın önümüzdeki haftaya vize alır hemen hemen grafiksel benzerlikleri aynı
    Hocam ege seramik ile ilgili düşünceleriniz geçerli mi hala. Bu hafta bu hisse ile ilgili öngörünuz nedir.

6.  Alıntı Originally Posted by tasarruf Yazıyı Oku
    Hocam ege seramik ile ilgili düşünceleriniz geçerli mi hala. Bu hafta bu hisse ile ilgili öngörünuz nedir.
    düşüncem aynı 3.73 üstü kapanış gerekli yarın..... sonra yoluna devam eder ytd

7. Hocam pnsut kısada bir öngörünüz varmı?

8.  Alıntı Originally Posted by Speed78 Yazıyı Oku
    Hocam pnsut kısada bir öngörünüz varmı?
    hafta kısa çarşamba öğleden sonra piyasa satış yer gibi görünüyor .. ama orta ve uzun vade yön yukarı hedef 30 .40 civarları ytd daha önce bunu dile getirmiştim

Sayfa 130/1043 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230630 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •