Sayfa 121/327 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221 ... SonSon
Arama sonucu : 2614 madde; 961 - 968 arası.

Konu: PRKME - Park Elektrik Madencilik

1. Nasil yükselecek bu kagit..??? Şimdide Şirket ortakları elindeki 1.400.000 lot civarı borsada işlem görmeyen kağıtları satıyor. herkes satıyor, sata sata bitiremediler.. var arkadaş prkme bir normale dönse ya artık..

2. Şirket ortaklarının borsada hisse satışı iyi olmadi, Kağıdı alacak müşteri yok, ondan dusuyor,. az degil 1.400.000 lot civarı satilacak.. Prkme 3.26'dan döndü döndü yoksa geçmiş olsun. Daha aşağıda 3.16 , 3.05 var. Y.t.d..

3. Özelden bana Prkme soranlar mevcut. Hepsine cevabı burada vereyim;

Daha önce belirttim. Ortak olduğunuz şirketin sahibine yani ortak olacak kişiye bakın. Bir şirket kuracak isek hangimiz üçkağıtçı, sahtekar birisi ile ortaklık yaparız? Çünkü biliriz ki ortağımız bizi dolandırabilir. İşte aynı hissiyatı maalesef küçük yatırımcılar hisse alırken göstermiyorlar. Daha öncede yazdım. Prkme almadan önce Ciner'e bakın diye. Geçmişte yaptığı alavere dalavere mevcut. Hala buna rağmen bazı KY'çilerin üstat olarak gördüğü birileri twitter'da hisse yükselecek diye paylamış. Arkadaşlar her tuzluğum var diyene hıyarla yetişmeyin. Bir inceleyin.

Hisseye gelecek olursak. Hiç kimse fark etti mi acaba hisseyi brüt takasa alan kişilerinde cezası bitti aynı gün. Brüt takastan çıktığı gün, şirket KAP'a haber gönderiyor ve geri alım açıklıyor. Yani adeta patron ceza alan kişilerden hisse alımı yapıyor. İster istemez benim aklıma şu soru geliyor. Ceza alan kişilerdeki hisseler patronun mu? Patron yine kendi hisselerini mi alım yapıyor. Umarım düşündüğüm değildir.

Hisse ne olacak diyenlere sadece şunu söylüyorum. Sizlere kim alın dedi ise onu sorun ne olacağını. Sizlerde birilerinin yönlendirmesi ile ne hisse alın ne de satın.

YTD.

4. aynen bunların ne olduğu belli , hiç bulaşmamak , aksi taktirde hüsran,ytd...

Hayat cesurları ödüllendirir.
    Saygılarımla.
    Dört çeşit insan vardır: Bilmeyen ve bilmediğini bilmeyen: O bir aptaldır uzak dur. Bilmeyen ve bilmediğini bilen: O basit bir insandır. Öğret. Bilen ve bildiğini bilmeyen: O uykudadır. Uyandır. Bilen ve bildiğini bilen: O akil insandır. Takip et.

6. En cesur ödülüde benim sanırım 2 yıl önce girdigim fiyatı bir daha görmedi!!!

7. Hayat cesurları ödüllendirmez. Hayat gelecekte yapacaklarını, bugünden hazırlayıp çalışanları ödüllendirir. Onlara bu cesareti, bu çalışma ve yaptığı mücadele verir. Ama bilgisizler bunu görmez.

Son olarak hiç bir hazırlık yapmadan cesur olan birisi, ikinci dünya savaşında Rus ordusunu Berlin'de bitmesine neden oldu. Cesurluk ile aptallığı karıştırmamak lazım.

8. https://www.tradingview.com/x/VAvWEPSc
    Prkme son yükselişi 2.11-3.58 geri çekilme düzeltme seviyesi fibo(0.382) : 3.02. buraya kadar düşebilir.. bu seviyenin altında kapanis olursa 3.02 yol ayrımı STOP olmak lazım.. eğer buralari dip yapip yükselişe başlarsa bu sefer direk 4.xx seviyeleri görülecektir.. y.t.d.

Sayfa 121/327 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •