Sayfa 56/388 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon
Arama sonucu : 3098 madde; 441 - 448 arası.

Konu: RYGYO - Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

3. genel kurul gündemi bu kadar kalabalıkken bugün bir 1,10 denemesini beklerdim halen de beklerim
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

4. al ben yemedim siz yiğin

5. Bu alıcılar bişey mı kokusu aldılar. Hayra alamet bir alıcı grubu. Bakalım akşamı çok merak ediyorum.baskilama var tahtada hemde alıcılar tarafindan

6.  Alıntı Originally Posted by cokgezer Yazıyı Oku
    Bu alıcılar bişey mı kokusu aldılar. Hayra alamet bir alıcı grubu. Bakalım akşamı çok merak ediyorum.baskilama var tahtada hemde alıcılar tarafindan
    hangi alıcılar bunlar?
    2 kademe verdiler az evvel...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

7. bedelsiz falan çıkmasın da kuruldan. bıktık artık bedelsizden. ama hisse geri alımı görüşülecekti onu duymuştum.

Genel kurulda kendi hisselerini alma yetkisi verildi...
    YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgisi ve yorumlar Kişiseldir. Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Sayfa 56/388 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •