Sayfa 130/601 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230 ... SonSon
Arama sonucu : 4807 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

2. 4.20 civarında son mal çaktiklari yerde çok adam var yaklaşınca çok mali kaldiramadi tahtacı.

3. USD bazlı haftalık baktığımızda 50 ve 100 basit H.Ort.ların arasına sıkıştığını görüyorum.
    Bu da TL karşılığı yaklaşık 4.20 seviyelerine tekabül ediyor.Bu seviye aşılırsa 200 SMA seviyesi potaya girer

4.  Alıntı Originally Posted by Cemilsavar Yazıyı Oku
    USD bazlı haftalık baktığımızda 50 ve 100 basit H.Ort.ların arasına sıkıştığını görüyorum.
    Bu da TL karşılığı yaklaşık 4.20 seviyelerine tekabül ediyor.Bu seviye aşılırsa 200 SMA seviyesi potaya girer
     Alıntı Originally Posted by Cemilsavar Yazıyı Oku
    .......Hissenin tekniği hakkında tek kelime etmedim bugüne kadar! Sadece beklentimin bu fiyatların çok üstünde olduğunu belirttim, bugüne kadar temel dışında konuşmadım, varsa bir yazım paylaşın göreyim bende, burada hepi topu 10 tane adamsınız,elinizde kaç lot varda kendinizi bu kadar önemsediniz anlam veremiyirorum... bu tahtada en eski ...
    Veeee "gerçek ortaklar" da bir gün teknik konuşur )
    Ayıp değil, merak etmeyin Geçmişi eşelemedim - uğraşamam - ama bundan sonrası için not düşeyim..
    Siz de bu kıvama geldiyseniz ya bu hisseden gerçekten bir mik olmayacak ya da vakit yaklaşıyor

Geldik, gidiyoruz..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

5.  Alıntı Originally Posted by sonli Yazıyı Oku
    Veeee "gerçek ortaklar" da bir gün teknik konuşur )
    Ayıp değil, merak etmeyin Geçmişi eşelemedim - uğraşamam - ama bundan sonrası için not düşeyim..
    Siz de bu kıvama geldiyseniz ya bu hisseden gerçekten bir mik olmayacak ya da vakit yaklaşıyor

Geldik, gidiyoruz..
    Benim yolum hic değişmediki sorun sizin algilarinizda...

6. Bu rakamı daha önce de telaffuz etmiştim ama siz kaçırmışsınız!!! O zaman enisar vardı o bekleseydi ona 6 kardeşli kizilderilinin hikayesini anlatacağımi söylemiştim, 2 sene oldu galiba, zaman şimdilik enisar i haklı çıkarmış görünüyor ama enisar gitti biz hala gemideyiz, yanlış kişiye saldırıyorsunuz...

7.  Alıntı Originally Posted by Cemilsavar Yazıyı Oku
    Bu rakamı daha önce de telaffuz etmiştim ama siz kaçırmışsınız!!! O zaman enisar vardı o bekleseydi ona 6 kardeşli kizilderilinin hikayesini anlatacağımi söylemiştim, 2 sene oldu galiba, zaman şimdilik enisar i haklı çıkarmış görünüyor ama enisar gitti biz hala gemideyiz, yanlış kişiye saldırıyorsunuz...
    Estağfurullah, amacım kesinlikle saldırı değil; bunu tüm samimiyetimle söylüyorum. Saldırı ne haddim, ne de tarzım! Sadece yakalamışken sataşayım dedim
    Siz hikaye anlatın, enisar olmasa da biz dinleriz.. O zamanlar bende kozalaklar da vardı, buradan çıkıp kozaa ya gelmişti enisar; orada da şansı pek yaver gitmiyordu en son bıraktığımda; tuttuysa iyi kazanmıştır sonra..
    Belki bilmeyen vardır diye konuyla pek alakası olmasa da klasik bir hikayeyi ben bırakayım buraya:

Alıntı Originally Posted by sonli Yazıyı Oku
    Vestele 1 sene önce 7 civarlarından uzun vade niyetiyle bulaşmıştım ama 1 sene boyunca tahtada ki aksiyon bizi bozdu..
    Hocam muhtemelen bilirsiniz şu maymun hikayesini.. Muz mu yeriz dayak mı bilmem ama birgün burada da işler mutlaka değişir...

Kafese beş maymun koyarlar
    Ortaya da bir merdiven ve tepesine de iple muzları asarlar.
    Her bir maymun merdivenleri çıkmak ve muzlara ulaşmak istediğinde üzerlerine soğuk su sıkarlar...Her bir maymun aynı denemeye giriştiğinde çok daha soğuk suyla ıslatılır...Bütün maymunlar bu denemeler sonunda sırılsıklam olur.
    Bir süre sonra muzlara hareketlenen maymunlar ,diğerleri tarafından engellenmeye başlanır...
    Suyu kapatıp maymunlardan biri dışarı alınıp yerine yeni bir maymun koyulur.Tabii ki ilk yaptığı iş muzlara ulaşmak için merdivenleri tırmanmak olur.Fakat diğer dört maymun buna izin vermez ve yeni maymunu döverler.
    Daha sonra ıslanmış maymunlardan biri daha yeni bir maymunla değiştirilir...Ve merdivene yaptığı ilk atakta dayak yer..Bu ikinci maymunu en şiddetli ve istekli döven ilk yeni maymundur.
    Islak maymunlardan üçüncüsü de değiştirilir.en yeni gelen maymunda ilk atağında fena halde dövülerek cezalandırılır.Diğer dört maymundan yeni gelen ve ıslak olmayan ikisinin en yeni gelen maymunu niye dövdükleri konusunda hiçbir fikri yoktur.Son olarak en başta ıslanan maymunların dördüncüsü ve beşincisi de yenileri ile değiştirilir.
    Tepelerinde bir salkım muz asılı olduğu halde artık hiçbiri merdivene yaklaşmamaktadır...
    Neden mi?
    Çünkü burada işler böyle gelmiş ve böyle gitmelidir.

Geldik, gidiyoruz..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

8. Her bilanço öncesi aynı oyun...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 130/601 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •