Sayfa 513/901 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563613 ... SonSon
Arama sonucu : 7205 madde; 4,097 - 4,104 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

1. Banka kurma izni aldi diyolar kulislerde arkadaslar

SM-A207F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    Banka kurma izni aldi diyolar kulislerde arkadaslar

Evet öyle bir beklenti var. Linkte kulislerdeki bilginin detayı bulunmaktadır.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

3. Bilancosu ne zaman gelecek bilen varmi
     Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Evet öyle bir beklenti var. Linkte kulislerdeki bilginin detayı bulunmaktadır.

Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    Banka kurma izni aldi diyolar kulislerde arkadaslar

Bu kulislerde konuşulan bir şey değil ki? Mart ayında kap ta yatırım bankacılığı izni yayınlandı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

5.  Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    Bilancosu ne zaman gelecek bilen varmi

Mevzuat gereği son bildirim tarihi 9 Haziran. Ama bugüne kadarki uygulamalarına bakılırsa en geç haftaya cuma açıklanır. Çünkü iştiraklerden Milpa ve Dobur açıklandı. Daha önceki sıralamaya göre çarşamba çelha ve ditaş açıklanır. Perşembe veya Cuma Dohol açıklanır diye tahmin ediyorum. Emminin huyudur genelde gece yarısından sonra açıklar. Bilançoda beklenmedik bir şey olacağını sanmam. Yaklaşık 300 milyon kur farkı karı olur. İştirakler her zaman olduğu gibi nette zarar yazar. Ben şahsen bilançolardan çok emminin elindeki dolarlarla yapacağı satın alma haberlerini bekliyorum.

6. bu fiyatlar hiç yakışmıyor.. 5-10 arası kademeye verip sonra dayanamayıp geri almaktan bıktım ... yatırım yapsa solunum cihazı olur test kiti olur startup olur medyaya geri girer v.s gerçi düşününce doların varsa herzaman kazanıyosun yatırım yapıp riske niye girsin de başını ağrıtsın ..

7. Sagolasin kardesim bilanco gelince 2.20 yaparmi sence
     Alıntı Originally Posted by ignorant Yazıyı Oku
    Mevzuat gereği son bildirim tarihi 9 Haziran. Ama bugüne kadarki uygulamalarına bakılırsa en geç haftaya cuma açıklanır. Çünkü iştiraklerden Milpa ve Dobur açıklandı. Daha önceki sıralamaya göre çarşamba çelha ve ditaş açıklanır. Perşembe veya Cuma Dohol açıklanır diye tahmin ediyorum. Emminin huyudur genelde gece yarısından sonra açıklar. Bilançoda beklenmedik bir şey olacağını sanmam. Yaklaşık 300 milyon kur farkı karı olur. İştirakler her zaman olduğu gibi nette zarar yazar. Ben şahsen bilançolardan çok emminin elindeki dolarlarla yapacağı satın alma haberlerini bekliyorum.

Alıntı Originally Posted by ignorant Yazıyı Oku
    Aynı düşüncedeyiz sn ignorant. Bu hissenin beklentisi bilanço olmadı genelde. Bu çeyrekte de bilançodan yüksek beklentiye gerek yok. Kur farkı karı gelir, ancak aytemiz, d marin milta, vb iştiraklerden zarar gelir, gelirse enerji tarafından kar gelir. Total bilanço kur farkı karı- iştirak zararları olur. Buradaki en önemli beklenti eldeki döviz halindeki nakit ile ne yatırımı yapacağıdır. Daha önce otomotiv yatırımı söylemi vardı ancak şu ortamda sanırım o yatırım askıdadır. Değişen koşullara göre daha karlı sektörlerde satınalma vb yatırımlar olursa cazip olur. Olmazsa da kasadaki döviz ile bi nevi döviz yatırım fonu gibi bir holding görüntüsünde...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Sayfa 513/901 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563613 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •