Sayfa 555/653 İlkİlk ... 55455505545553554555556557565605 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 4,433 - 4,440 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1.  Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Başka topiclerde de gördüm sizin de bu düşünce yapısından kurtulmanız şart. Burası bir forum ve hisseyi güzelleyenler olduğu kadar kötüleyenler de olacaktır. Herkes yazılanları değerlendirip hangisini dikkate alacağına kendisi karar verir.

Yazdıklarından dolayı kimsenin kimseye posta koyma hakkı yok. Birisi de size beğeniyorsan beğen bize ne diyebilir.
    Bu goy goy muhabbeti yüzünden alkim den soğuttular beni de ve hedefime biraz daha varken sattım. Pişman değilim ama bu forumda maalesef bu tarz yazı yazan bir grup insan var nedensizce hisseyi ve forumu sahiplenme ve ötekileştirme hareketi. Yazık.

2.  Alıntı Originally Posted by gameover46 Yazıyı Oku
    Tabiki isteyen istediğini yazar ve hele ki siz durdoyu beğenmediğinizi belirtirseniz çok mutlu olurum kendi adıma. Acsel de pahalı dedikçe 3 tavan yapmıştı. İyi bayramlar diliyorum. YTD
    Sizin anlayışınız elinizde olan hisseler hakkında en ufak olumsuz yazıya hemen saldırmak. Acsel pahalı dedim bu daha da pahalı olmayacağı anlamına gelmiyor. Hisseyi ben kontrol etmiyorum. Biraz temel analizden anlayan herkes Acsel'e pahalı der zaten.

Acsel'i de Durdo'yu da beğeniyorum ama bu fiyatları benim yatırım anlayışıma göre pahalı dememe engel değil. Ben kısa vadeli kar peşinde koşmuyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Sizin anlayışınız elinizde olan hisseler hakkında en ufak olumsuz yazıya hemen saldırmak. Acsel pahalı dedim bu daha da pahalı olmayacağı anlamına gelmiyor. Hisseyi ben kontrol etmiyorum. Biraz temel analizden anlayan herkes Acsel'e pahalı der zaten.

Acsel'i de Durdo'yu da beğeniyorum ama bu fiyatları benim yatırım anlayışıma göre pahalı dememe engel değil. Ben kısa vadeli kar peşinde koşmuyorum.
    İyi bayramlar herkes sevdiklerinlerinde nice mutlu seneler geçirsin.
    Duran doğanım piyasa değerini neye göre hesapladığını meram ediyorum;)
    2013 2 €
    2020 2.5€ patron hisse senedi takası
    Patron bizlere me anlatsan boş sen git başka formlara yaz gerçekten biz anlaşamıyoruz. Son 4 seneye bak 1 çeyreklere öyle konuş

4.  Alıntı Originally Posted by durdocu Yazıyı Oku
    İyi bayramlar herkes sevdiklerinlerinde nice mutlu seneler geçirsin.
    Duran doğanım piyasa değerini neye göre hesapladığını meram ediyorum;)
    2013 2 €
    2020 2.5€ patron hisse senedi takası
    Patron bizlere me anlatsan boş sen git başka formlara yaz gerçekten biz anlaşamıyoruz. Son 4 seneye bak 1 çeyreklere öyle konuş
    Al işte biri daha. Bu kafaya ne anlatsan boş. Ben yazılarımda Durdo ile ilgili bir hesap mı yaptım? Şirketi beğeniyorum ama benim uzun vadeli yatırım yapacağım fiyatta değil. Başka hisselere bakarım. Sen 3 liraya 5 liraya almışsındır tutarsın. Bu kadar basit. Ben sana önce şuna bak sonra konuş diyor muyum?

5.  Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Al işte biri daha. Bu kafaya ne anlatsan boş. Ben yazılarımda Durdo ile ilgili bir hesap mı yaptım? Şirketi beğeniyorum ama benim uzun vadeli yatırım yapacağım fiyatta değil. Başka hisselere bakarım. Sen 3 liraya 5 liraya almışsındır tutarsın. Bu kadar basit. Ben sana önce şuna bak sonra konuş diyor muyum?
    Uv yatırımı yapacaklar beklediğiniz fiyatı yazın herkes kurtulsun
    Alican Duran boss İleriZekalıymış ki 20 tl ile takasa girdi😂
    Alican Duran Boss uv ciler gibi düşük fiyatı bekleseydi keşke 6 milyon tl ver bir oran satın al biraz daha beklese o paraya daha fazla hisse alabilirdi Bunu o düşünemedi malesef

İsmail başkan bilançoyu es geçtin bir kaç cümle dinlemek isterdik açıkçası

6. Bir gurubumuz var tekrar 10 ları bekliyor Bekliyoruz açtık kollarımızı gel duran doğan tahta yapıcı duy sesleri.

7. Ne tacirlermiş/ne fonmuş bir türlü bitmedi. Bu nedir ya?

8.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    Ne tacirlermiş/ne fonmuş bir türlü bitmedi. Bu nedir ya?
    Senın buraya yazmandan rahatsız olan bir Gedük var daima satış yönünde kendileri iyi günde kötü günde hep satışta kuzuların sessizliği

Sayfa 555/653 İlkİlk ... 55455505545553554555556557565605 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •