Sayfa 131/396 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231 ... SonSon
Arama sonucu : 3162 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by dealer35 Yazıyı Oku
    Bugün benim için hayal kırıklığı oldu.En azından 11.70 civarı kapatabilirdi.Bugun endeksin bir anda düşüyor gibi olması beni korkuttu ve 11.42 den verdim.Pişman oldum ama yapacak bir sey yok artık
    Size bol kazançlar dilerim
    bundan 2 hafta önceki yazınız? 2 haftada ne değişti.
    korkularınızdan mı sıyrıldınız? yoksa; al- sat trend den üzüm mü yiyorsunuz?
    yabancı uzuncu fonlar çıktıgından beri sürekli al sat çı bir kabile var burada bu sebeplede patinaj mı çekiyor yada bir oyunun içindemiyiz ben anlayamadım.sizin deneyiminiz ne diyor?

al-sat değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by mahal Yazıyı Oku
    bundan 2 hafta önceki yazınız? 2 haftada ne değişti.
    korkularınızdan mı sıyrıldınız? yoksa; al- sat trend den üzüm mü yiyorsunuz?
    yabancı uzuncu fonlar çıktıgından beri sürekli al sat çı bir kabile var burada bu sebeplede patinaj mı çekiyor yada bir oyunun içindemiyiz ben anlayamadım.sizin deneyiminiz ne diyor?

al-sat değildir.

Sayın Mahal;

Trade ederken mümkün olduğunca hikayesi olan düşüşlerde beni üzmeyecek hisseleri seçiyorum.

İndes bu anlamda sürekli ekranımda olan bir hisse.Bir önceki alımımda 10.95 civarı aldığımda 12 üzerine gidebileceğini düşünmüştüm ama biraz nazlanınca 11.42 civarında sattım.

Bu ikinci girişimde maliyetim 11.13 civarı.Bu kez 12 üzerine gideceğimizi düşünüyorum.Her anlamda çok ucuz kaldı .Sizinde dediğiniz gibi al satçıların ilgisini çekiyor bir şekilde bu ucuzluk.

Gitmeye başladımı hızlı giden bir hisse üst üste iki üç gün %3- 5 aralığı pirim yaparsa sonraki günlerde daha da hızlanabilir kanımca.

Güzel hisse ama çok bekletti uzun vade yatırımcısını fazlasıyla üzdü.Bir şekilde biraz daha sabredenlerin beklentilerini bir nebze gerçekleştirebileceklerini düşünüyorum.

3. Genel kurul yarın değil mi?

4. Yarın 09:30 da genel kurul toplanıyor sanırım.Temettü verimi son yıllarda dikkat çekici bakalım ne olacak.

5.  Alıntı Originally Posted by zagortc Yazıyı Oku
    Yarın 09:30 da genel kurul toplanıyor sanırım.Temettü verimi son yıllarda dikkat çekici bakalım ne olacak.
    temettü vermeyeceğini ifade etmişti sanırım daha önce şirket..
    birleşme ile ilgili bir süpriz bekliyorum..o zaman çok enterasan fiyatlamalardan bahsederiz.
    ytd

6. iyi birşeyler olacak sa ki hiç sanmıyorum, iyi birşeyler olacak olsaydı eger insiderın biri çoktan malı kaldırmaya başlamıştı bile ...umarım yanılırım çok yüklü bir şekilde halen zararda beklemedeyim...bu arada insider lık kanıtlanırsa sağlam suçtur.
    umut fakirin ekmegi olmuş üzerine sürüp sürüp yemeye devam ...adam daha 3 ayda düştüğü yerden kalkamadı birde bundan beklentimize bakın allah kurtarsın hepimizi...g.tü çok agır...temettü vermeyecegini zaten söylemişlerdi...iyiki de vermiyor daha da aşagıya sürer birde temettü gıyabında...1 senede onu bekleriz düzelsin diye...temettü bedelsiz vs hiç birşey istemem düştüğün yere çık bir daha yanından geçmem...aman aman yaktın lan beynimizi..yeter.

kimse kaldıramıyacak ise mefta yerde kalır valla bence...sahibi bile yok sahipsizler mezarına dikine gömerler artık

eger bugün genel kurul varsa onun hatırına + kapacaktır genelde öyle olur, patron toplantı da iken kagıt düşük olmaz yakışık almaz bugün kesin tahtayı izliyordur bir görevli; ertesi gün selametle kalın aynu tas aynı hamam...patron toplantıda iken presantation da kagıdımız böyle; pandemi bir başladı daha açıklama olmadan %30 saldım sonra %15 de pandeminin şerefine bir daha saldım agalar ama bakın görün ki V yaptım 3 ayda daha oraya çıkamadım deyip susar belki daha çıkamadın sen pandemiden bence...herkes çıktı bu kagıt çıkmadı..

tavana bir hayli hatırı sayılır satış yazdım görüpte utansınlar diye. buralardan satış vermem kendi düşüncem.

al-sat değildir.
    Son düzenleme : mahal; 18-06-2020 saat: 13:46.

7.  Alıntı Originally Posted by mahal Yazıyı Oku
    iyi birşeyler olacak sa ki hiç sanmıyorum, iyi birşeyler olacak olsaydı eger insiderın biri çoktan malı kaldırmaya başlamıştı bile ...umarım yanılırım çok yüklü bir şekilde halen zararda beklemedeyim...bu arada insider lık kanıtlanırsa sağlam suçtur.
    umut fakirin ekmegi olmuş üzerine sürüp sürüp yemeye devam ...adam daha 3 ayda düştüğü yerden kalkamadı birde bundan beklentimize bakın allah kurtarsın hepimizi...g.tü çok agır...temettü vermeyecegini zaten söylemişlerdi...iyiki de vermiyor daha da aşagıya sürer birde temettü gıyabında...1 senede onu bekleriz düzelsin diye...temettü bedelsiz vs hiç birşey istemem düştüğün yere çık bir daha yanından geçmem...aman aman yaktın lan beynimizi..yeter.

kimse kaldıramıyacak ise mefta yerde kalır valla bence...sahibi bile yok sahipsizler mezarına dikine gömerler artık

eger bugün genel kurul varsa onun hatırına + kapacaktır genelde öyle olur, patron toplantı da iken kagıt düşük olmaz yakışık almaz bugün kesin tahtayı izliyordur bir görevli; ertesi gün selametle kalın aynu tas aynı hamam...patron toplantıda iken presantation da kagıdımız böyle; pandemi bir başladı daha açıklama olmadan %30 saldım sonra %15 de pandeminin şerefine bir daha saldım agalar ama bakın görün ki V yaptım 3 ayda daha oraya çıkamadım deyip susar belki daha çıkamadın sen pandemiden bence...herkes çıktı bu kagıt çıkmadı..

tavana bir hayli hatırı sayılır satış yazdım görüpte utansınlar diye. buralardan satış vermem kendi düşüncem.

al-sat değildir.
    bana göre akümülasyon yapıyor gündüz yukarı kapanıs açıldıgı seviye .en güzel mal toplama taktigi. yakındır % 100 ü

ytd.

Kar dağıtımı onaylanmış.29.06.2020 de YTD
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Sayfa 131/396 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz