Sayfa 371/1043 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471871 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 2,961 - 2,968 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Çelik çomak hocam tektik analizi nerden ögrenebilirz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. şimdi yeni gündemimiz ayasofyadan sonra kanal istanbul olmalı boll boll reklamı ve hangi şirketlere etkisi olur ekgyo bağlı çoğu gyo şirketleri ciddi marj yapacak o güzergahdaki arazisi olan şirketler dahaa önce yazmıştım beni ciddi takip edenler bilir

3.  Alıntı Originally Posted by Bumşangalalala Yazıyı Oku
    Çelik çomak hocam tektik analizi nerden ögrenebilirz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    youtubede bir kaç video izledikten sonra öğrenirsiniz işin püf noktasını öğretmiyorlar ama onuda zamanla cözüyorsunuz zaten

4. Evet hocam, ben de sürekli her konuda anket halindeyim..
    Büyük bir çoğunluk ikinci dalga bekliyor.
    Evet belki sonbaharda her yol olduğu gibi bulaşıcı hastalıklar biraz artabilir.
    Belki okullar tekrar tatil edilebilir.
    Ancak artık dünya buna alışacak.
    Sosyal mesafeli , maske takarak, temizliğe dikkat ederek , aşı bulununcaya kadar bu şekilde kontrollü devam edecek.
    Ancak hiç bir ülkenin ekonomiyi üretimi tekrar durduracağına inanmıyorum..
    Borsalar 3 düşse , 5 çıkar gibi geliyor.
    Çünkü piyasada ufak ta olsa panik olursa merkez bankaları parasal genişleme ile bu duruma müdahale eder. Ülkeler de ekonomilerin üretimin devamı için her şeyi yaparlar..
    Herkes ne beklerse genelde tersi çıkar.
    Olası ikinci dalga paniğinde büyükler küçüklerin elinden ucuza mal alırlar.
    Ve bir de aslında olayın kaynağı ABD - Çin ekonomik savaşı...
    Bizim de safımız belli, ABD nin yanında olmak zorundayız. Çin çok daha zalim bir dünya ya sebep olur..
    Ve üretimin Çin den diğer ülkelere kayması ile Türkiye bu işten çok daha karlı çıkacaktır diye düşünüyorum...

5.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Merhabalar , metro yatırım çok güzel bilanço açıklamış, birde çok iyi halka arz olayı oldu . Bu hisseye daha yansımadı, Celik hocam Pagyo için ne düşünüyorsunuz??

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    pagyo cok ciddi marj beklediğim hisse ama bir türlü bekleneni veremedi halen porföyümde tutuyorum hedefim 17 civarlarıydı o zaman şimdiki hedefimi yükselttim 2 aydır 5.ile 6 arası bu ay bir tarafa kırmalı bu döngüyü belkide beklediğimiz o ay bu ay dır nasip

6. türkiyemiz eskisinden daha güçlü sadece ham maddesi olan kaynakları işlemesi gerekiyor dışarıya 3 dolara verip 100 dolara ithal etmemesi gerekiyor bu konudada ciddi çalışmalar var mevzu a parti b parti değil türkiyemizdir

7. cümleten iyi geceler arkadaşlar

8. Hayırlı geceler herkese

Sayfa 371/1043 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471871 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •